REKLAMA

Orlen Arena zmienia wygląd [PRIMA APRILIS]

REKLAMA

Po kilku latach funkcjonowania, płachta okrywająca Orlen Arenę jest już dobrze wysłużona i… niezbyt ładna. Wkrótce to się zmieni. Właśnie rozpoczęła się inwestycja, w trakcie której budynek centrum widowiskowo-sportowego całkowicie zmieni kolorystykę. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w inwestycję zaangażowany jest prywatny płocki przedsiębiorca.

PowiązaneTematy

Jak wygląda Orlen Arena wszyscy wiedzą. Jest szaro, jakoś tak mało optymistycznie. A przecież naszym zawodnikom, grającym na mistrzowskim poziomie, przyda się więcej radości. Być może z tego powodu podjęto decyzję o przemalowaniu hali.Pierwsze prace już się zaczęły, teren od dzisiaj jest ogrodzony, a wybrana kolorystyka potwierdza, że nasze informacje o współinwestorze są prawdopodobne. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się bowiem, że to jeden z dużych przedsiębiorców podjął się współfinansowania i to… nie bez powodu. Domyślacie się co to za firma?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Eroz says:

    BudMat czy Kielce?

  2. Jan Wyrębkowski says:

    Tylko dlaczego jest pokazywane przemalowywanie Orlen Areny w trakcie jej budowy z przed kilku lat ???? Wiemy o co chodzi !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU