REKLAMA

Prace na Jachowicza wciąż trwają

REKLAMA

W czwartek, 3 października, drogowcy będą kontynuowali prace na Jachowicza. MZD ostrzega też, że nadal nie ma tam oznakowania poziomego. Przypomina również, iż nastąpiła zmiana organizacji ruchu na Podolszycach.

PowiązaneTematy

Al. Jachowicza

Do piątku, 4 października, Miejski Zarząd Dróg zaplanował prace związane z regulacją i poziomowaniem włazów na studniach kanalizacyjnych. Uwaga na brak oznakowania poziomego na jezdni! MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka

Wprowadzono zmianę organizacji ruchu w rejonie al. Jana Pawła II i skrzyżowania ulic Wyszogrodzka – Jana Pała II – Armii Krajowej (przy Auchan) oraz w rejonie skrzyżowania Jana Pawła II – Czwartaków.

Ruch pojazdów w al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką (przy banku PKO) w kierunku południowym został skierowany na nowo wybudowany odcinek al. Jana Pawła II. W kierunku północnym ruch odbywa się po dotychczasowej, wyremontowanej jezdni.

W związku z budową pierścienia ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków (przy Auchan) jezdnia zostanie zwężona.

Uwaga! Całkowite zamknięcie i układanie warstwy ścieralnej asfaltu na budowanym rondzie jest zaplanowane w weekend 5-6 października. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin może ulec zmianie.

Naprawy bieżące

– Górna – utwardzenie drogi gruntowej płytami MON,
– Łukasiewicza – naprawy ubytków w jezdni,
– Kobylińskiego – naprawy ubytków w jezdni,
– Tysiąclecia- naprawy ubytków w jezdni,
– Obrońców Westerplatte – naprawy nabytków w jezdni,
– Fabryczna – naprawy ubytków w jezdni,
– Batalionu Parasol – naprawy ubytków w jezdni,
– Czwartaków – naprawa chodnika.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego w al. Piłsudskiego rozpoczęły się prace związane z budową wiaduktu. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Został wyłączony jeden z trzech pasów ruchu na jezdni północnej (zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości w kierunku centrum). MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.

Ulica Chopina

Budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.  Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Przyszkolna,
– Sierpecka.
– Słoneczna,
– Szpitalna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU