REKLAMA

Polecą nad mroźnym Płockiem. Kolejna odsłona RiverFly

REKLAMA

W najbliższy weekend w Płocku zobaczymy najlepszych pilotów motoparalotniowych świata. Stanie się tak, dzięki organizacji corocznego zgrupowania kadry narodowej, ale i rozegraniu przy tej okazji zawodów o Puchar Prezydenta Płocka, które nie odbyły się jesienią ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.

rivery_flyZawodnicy Polskiej Kadry Narodowej motoparalotniarstwa przyjadą do Płocka już w piątek, 22 stycznia, na coroczne seminarium.

– Uczestnicy zgrupowania będą się szkolić w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i psychologii sportu wyczynowego. Będą także rozmawiać o kierunkach rozwoju konstrukcji paralotni z konstruktorem i producentem skrzydeł Piotrem Dudkiem. Zawodnicy otrzymają też powołania do kadry narodowej na rok 2016 – wyjaśnia Dariusz Bógdał, współorganizator i pomysłodawca zawodów RiverFly.Właśnie te zawody motoparalotniarze będą próbowali rozegrać w sobotni poranek, 23 stycznia, na lotnisku Aeroklubu Mazowieckiego w Płocku. W tym sporcie wiele zależy od pogody, dlatego trzymamy kciuki za pomyślną aurę i rozegranie drugiej edycji płockich zawodów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU