REKLAMA

Piątkowe utrudnienia w ruchu

REKLAMA

12 kwietnia w Płocku możemy spodziewać się miejscowych utrudnień w ruchu, związanych z planowymi naprawami ubytków jezdni. Pracować będzie również fotoradar straży miejskiej.

MZD przypomina – ulica Dobrzykowska została zamknięta dla ruchu. Wyznaczono objazdy trasą: Płock (rondo 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa, skrzyżowanie DK 60 i 62 z DW 575) – trasa Ks. Jerzego Popiełuszki (DK 60 i 62) – DK60 – Łąck  (DW 577) – Gąbin (DW 574) – Dobrzyków. Roboty będą prowadzone także na skrzyżowaniu Bielska – Targowa (krajowa „60″), a konkretnie po północno-zachodniej stronie ul. Bielskiej.

PowiązaneTematy

– W najbliższym czasie powstaną tymczasowe drogi techniczne, po których będzie odbywał się ruch pojazdów i pieszych. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu – podaje Konrad Kozłowski z Zespołu ds. Medialnych Urzędu Miasta Płocka.

Natomiast na Trasie Popiełuszki – w odcinku od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową nowej galerii handlowej i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje tam zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.

Ponadto, brygady remontowe pracują dziś na ulicach: Łukasiewicza, Dobrzykowskiej (odcinek od Radziwia do ronda 11 pp im. Odsieczy Lwowa) i Misjonarskiej.Pozostałe utrudnienia na płockich drogach:

– skrzyżowanie Wyszogrodzka/Armii Krajowej/Jana Pawła II – przebudowa skrzyżowania,
– skrzyżowanie Jana Pawła II/Czwartaków – przebudowa skrzyżowania,
– skrzyżowanie Armii Krajowej/Sikorskiego/Batalionu Parasol – przebudowa skrzyżowania,
– ul. Grabówka – budowa ścieżki rowerowej,
– ul. Chopina – budowa chodnika i ścieżki rowerowej,
– ul. Otolińska – budowa chodnika i ścieżki rowerowej.

Fotoradar straży miejskiej skontroluje dzisiaj prędkość kierowców na ulicach:

– ul. Wyszogrodzka (Parcele),
– ul. Kochanowskiego,
– ul. Krakówka,
– ul. Przyszkolna.