REKLAMA

Od środy ruch wahadłowy na ulicy Kutnowskiej w Płocku

REKLAMA

W najbliższą środę rozpoczyna się remont ulicy Kutnowskiej w Płocku. Na odcinku od Gór do Radziwia ruch będzie odbywał się wahadłowo. Prawie połowę z 5 milionów złotych na inwestycję przekazało ministerstwo infrastruktury.

22 sierpnia rozpoczyna się remont ul. Kutnowskiej. Wykonawcą jest konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych z Gostynina oraz Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „Waskop”. Na trasie między skarpą w Górach a Radziwiem zostanie zamknięty jeden z dwóch pasów ruchu.Drogowcy zamkną pas w środę po porannym szczycie. Ruch będzie odbywał się wahadłowo i sterować nim będą światła. Prace potrwają do pierwszych dni października. Koszt inwestycji to 4,995 mln zł, z czego 2,329 mln zł miasto dostało od Ministerstwa Infrastruktury, w ramach rezerwy subwencji ogólnej ministra.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. g says:

  Bardzo podoba mi się planowanie prac na ul. Kutnowskiej. Przyjechali, rozgrzebali i od 2 dni nikogo tam nie ma, a później będą opóźnienia w realizacji inwestycji. Pewnie przerzucili sprzęt na ul. Łukasiewicza. Jakoś te wahadełko trzeba przeżyć ale mam nadzieję, że opóźnień nie będzie.

 2. zszokowany says:

  SZOK , 5 000 000 za tak krótki odcinek i to tylko nawierzchnia

 3. Lolo says:

  Jak Andrzejek zrobi nam remont to Kutnowska będzie zwężona jak Łukasiewicza. Jak ktoś nie widział tego nowego cudu remontowanego przez Andrzejka i jego przydupasów warto odwiedzić. Milewski wcześniej tak samo wyremontował Wyszogrodzką.
  Brawo Oni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU