REKLAMA

Skradziono motocykl. Policja poszukuje sprawcy

REKLAMA

Minionej doby doszło do 11 kolizji w Płocku i 3 w powiecie płockim. Policja zatrzymała też jednego nietrzeźwego kierowcę, a złodzieje dokonali dwóch kradzieży.

Do pierwszej z kradzieży doszło w miejscowości Stara Biała wnocy z 20 na 21 sierpnia.

– Nieznany na chwilę obecną sprawca dokonał włamania do stodoły, z której ukradł koncentraty paszowe o wartości około 1,4 tys. zł – wyjaśnia sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Druga kradzież miała miejsce na terenie Płocka.

– Z garażu skradziony został motocykl marki Kawasaki. Policjanci z płockiej komendy ustalają już sprawców tych kradzieży – zapewnia Marta Lewandowska.– Pamiętajmy o poinformowaniu policji pod numerem alarmowym 997 lub 112 jeśli cokolwiek wyda nam się dziwne lub podejrzane w zachowaniu przypadkowo napotkanych osób w pobliżu naszych posesji lub na klatkach schodowych – dodaje policjantka.

Funkcjonariusze zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który pod wpływem alkoholu poruszał się pojazdem po terenie gm. Bodzanów.

Gdzie radar?
22 sierpnia policjanci płockiej drogówki będą dbać o bezpieczeństwo na drodze, w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na trasie Płock – Staroźreby – Góra – Krzywanice, DK 10 oraz w godz. 16-0 na terenie miasta Płocka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU