REKLAMA

Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

W środowy poranek doszło do zdarzenia drogowego w gminie Wyszogród. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Według wstępnych informacji, jedna osoba jest poszkodowana.

22 sierpnia około godziny 7.40 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta PSP w Płocku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Drwały (gm. Wyszogród).

– Na miejscu ustalono, że samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym, w wyniku czego jedna osoba została poszkodowana – informują strażacy z OSP Wyszogród. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz odłączeniu akumulatora – dodają.

Na miejsce zdarzenia przybyła również Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Nr 3 w Płocku, Zespół Pogotowia Ratunkowego i policja.Aktualizacja

– Do wypadku drogowego w miejscowości Drwały na drodze nr W 2963 doszło o godz. 7.50 – mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska. – Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący nissanem, 58-latek z powiatu płockiego, podczas manewru wymijania uderzył w jadący z naprzeciwka ciągnik, którym kierował 26-latek, również z powiatu płockiego. Z obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został kierujący nissanem – wyjaśnia Marta Lewandowska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU