REKLAMA

Nożownik groził dziecku na Borowiczkach?

REKLAMA

Właśnie taka informacja dotarła do nas od czytelników. Policja potwierdza, że według relacji dziecka, takie zdarzenie miało miejsce.

Informację o grożeniu dziecku nożem na osiedlu Borowiczki w Płocku, w pobliżu parku linowego, otrzymaliśmy od naszych czytelników w środę, 2 grudnia. Jak ustaliliśmy, zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło na Komendę Miejską Policji w Płocku we wtorek, 1 grudnia po godzinie 18.

– Według relacji zgłaszających, nieznajomy mężczyzna miał okazać dziecku, które przechodziło ulicą, przedmiot przypominający nóż – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Chłopiec uciekł do pobliskiego domostwa, gdzie zrelacjonował sytuację, następnie na miejsce wezwani zostali policjanci – wyjaśnia.Chłopiec opisał rysopis mężczyzny i policjanci, którzy pojawili się na miejscu, rozpoczęli poszukiwania. Przeszukali przyległe do zdarzenia ulice, niestety, nie znaleźli osoby o wskazanym wyglądzie i ubiorze.

– W przypadku pojawienia się nieznajomej osoby, której zachowanie budzi wątpliwości, prosimy o pilny telefon do oficera dyżurnego płockiej policji – apeluj mł. asp. Marta Lewandowska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Anonim says:

    A może warto by było udostępnić rysopis tego mężczyzny wtedy każdy wiedziałby na co zwracać uwagę

    • Zgrywus says:

      Blondyn średniego wzrostu z lekkim zarostem, niebieskie oczy. Niebieskie jeansy i czarna kurtka. Rozglądajmy się, może pojawi się gdzieś w tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU