Płocki zespół Vataha pod koniec listopada zaprezentował teledysk do swojej nowej piosenki „Skały”. Film został nagrany w Pałacu w Sannikach, którego klimat komponuje się z tematyką utworu.
Na kanale YouTube zespołu Vataha 26 listopada odbyła się premiera teledysku do ich najnowszego utworu. „Skały” to lekko mroczny utworu płockiej formacji, która specjalizuje się w melodyjnym pop-rocku.
Na potrzeby utworu powstał teledysk o tajemniczej fabule, wykreowanej przez sam zespół. Zdjęcia zrealizowano w Pałacu Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach.
W teledysku wystąpili członkowie zespołu Vataha:
- Kasia Wachol – wokal, gitara,
- Michał Ners – perkusja,
- Janusz Pankowski – gitara solowa,
- Marcin Andrzejczyk – gitara basowa.
Nagranie audio, miks, mastering: Andrzej Kamiński Studio Klon.
Realizacja, produkcja i montaż wideo: Maciej Kowalski.
Płocki zespół obchodzi 5. rocznicę powstania i zaprasza na bezpłatny koncert

![Młodzież pomaga młodzieży. Trwa pilotaż wsparcia rówieśniczego [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/julita-120x86.jpeg)

















![Młodzież pomaga młodzieży. Trwa pilotaż wsparcia rówieśniczego [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/julita-360x180.jpeg)


![Kto zapłaci za zmiany w lokalnej edukacji? [LIST RODZICÓW]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/przedszkole_rodzice-360x180.jpg)


![Wolontariusze ORLENU posadzili las w Łącku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/orlen_las-27-360x180.jpg)
![Zrobili film o płockim „Pałacu cudów”. Jak wygląda obecnie? [FILM]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/palac_cudow-360x180.jpg)







![Maraton życia i… książek. Tomasz Kominek o aktywności fizycznej i umysłowej [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/tomasz_kominek1-360x180.jpeg)





![PSL rozmawia o Polsce w Płocku. Kolej, S10, uniwersytet, wojsko… [FOTO]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/03/PSL_30032026-2-360x180.jpg)


