REKLAMA

Płocki zespół obchodzi 5. rocznicę powstania i zaprasza na bezpłatny koncert

REKLAMA

Za kilka dni płocki zespół VATAHA organizuje koncert z okazji 5-lecia istnienia. Przy tej okazji, uczestnicy usłyszą utwory z drugiego autorskiego albumu tej grupy pt. „Dokąd”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W najbliższą sobotę, 9 listopada, płocki zespół VATAHA zaprasza na koncert z okazji 5-lecia istnienia.

PowiązaneTematy

– Będzie to również koncert promujący nasz drugi autorski album „Dokąd” – mówi Michał Wachol, odpowiedzialny za kontakty zespołu z mediami.

Gościem jubilatów będzie zespół KAVOO, który w obecnym składzie zadebiutował podczas ubiegłorocznego Festiwalu Lipa i od razu został zauważony oraz nagrodzony „Spec Lipą”. Tworzy go piątka muzyków, których bardzo wiele różni, a łączy miłość do muzyki. Grają muzykę rockową o zdecydowanym brzmieniu. Koncert w sali widowiskowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki poprowadzi natomiast Tomasz Rychlicki – Thomson.Początek wydarzenia o godzinie 19. Pamiątkowe zaproszenia można otrzymać w bileterni POKiS, będą również dostępne bezpłatnie przy kasach Kina Przedwiośnie, w sklepie muzycznym Jacka Kamińskiego oraz w sklepie muzycznym Cytra w Płocku. Wstęp jest wolny.

PetroNews jest patronem medialnym koncertu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU