REKLAMA

Nowy piłkarz w barwach Wisły Płock

REKLAMA

Jak podaje oficjalna strona nożnej Wisły Płock, do składu Nafciarzy dołączył nowy piłkarz. Młody pomocnik jest wychowankiem akademii piłkarskiej Legii Warszawa. 

Do składu nożnej Wisły Płock dołączył Damian Szczepański, brat piętnastoletniego Patryka Szczepańskiego, trenującego z Młodą Wisłą. Damian to niezwykle uzdolniony, urodzony w 1996 roku w Płocku, pomocnik, który od trzech lat szkolony był w akademii piłkarskiej Legii Warszawa.

Młody pomocnik podpisał z Wisłą Płock kontrakt. To transfer niezwykle korzystny. Płocki klub musiał bowiem zapłacić Legii jedynie określony przepisami ekwiwalent.To już kolejny młody piłkarz, który podpisał z płockim klubem profesjonalny kontrakt. Obok Szczepańskiego, do drużyny Nafciarzy dołączyli bowiem Wojciech Zyska, Dawid Jabłoński, Łukasz Kacprzycki i Kamil Rozmus.

Przypomnijmy, wymóg zakontraktowania zawodników poniżej 21. roku życia wynika ze zmian w przepisach PZPN-u. Zgodnie z nimi, każdy pierwszoligowy zespół zmuszony jest wystawić w składzie przynajmniej jednego młodego zawodnika.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU