REKLAMA

Niezwykła atrakcja na przyjęcie dla dziecka – do wynajęcia!

REKLAMA

Nudne przyjęcia, smutne dzieci, ziewający goście… Znacie to? Rozwiązaniem są magnetyczne klocki na wynajem, którymi mogą bawić się dzieci w każdym wieku! Klocki są miękkie, lekkie i bardzo bezpieczne, a do tego zapewniają pobudzanie kreatywności. Można je wynająć również w Płocku.

Firma Hocki Klocki powstała rok temu. W swojej ofercie posiada klocki magnetyczne, które stworzone są do kreatywnej zabawy. Zapewniają niepowtarzalna rozrywkę, pobudzają kreatywność, pomysłowość i logiczne myślenie. Skąd wziął się pomysł na taką inicjatywę?

PowiązaneTematy

– Często szukamy pomysłów na to, jak urozmaicić wolny czas naszych dzieci lub chcemy zorganizować atrakcyjne urodziny, a nie zawsze mamy możliwość zrobić to poza domem – mówi Małgorzata Gontarz, założycielka firmy Hocki Klocki. – Dlatego wychodzimy na przeciw i oferujemy możliwość wynajęcia naszych klocków – tłumaczy.

Jak dodaje, klocki przenoszą nasze dziecko w magiczny świat. Domek z klocków już nie musi być domkiem dla lalki i misia, bo z magnetycznych klocków nasza pociecha może zbudować domek na skalę swoich potrzeb. Domek, w którym może zamieszkać razem ze swoimi ulubionymi zabawkami.

– Klocki dają możliwość przeniesienia pomysłów naszego dziecka do skali makro. Dzięki możliwości wynajmu, nie trzeba ich kupować, wydawać sporej ilości pieniędzy i martwić się o miejsce na ich przechowanie. Są świetnym rozwiązaniem na urodziny, uroczystości rodzinne lub po prostu do zabawy gdy doskwiera nuda – mówi Małgorzata Gontarz.Klocki przeznaczone są głównie do zabawy w pomieszczeniu, a powierzchnia potrzebna do budowania z nich to około 20 mkw. Do wynajęcia jest zestaw 500 sztuk klocków, które są dostarczone i odebrane po zabawie. Wynajem obejmuje cały dzień. W celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa, klocki są regularnie czyszczone i ozonowane.

Zadzwoń lub napisz, zarezerwuj i spraw swojemu dziecku niezapomnianą przygodę!

Małgorzata Gontarz
tel. 512-381-787
gochakosa@interia.pl
Fb/SlupnoHockiKlocki

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU