REKLAMA

Nietypowa konferencja prasowa. Był… chleb ze smalcem

REKLAMA

We wtorek w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego w Płocku odbyło się nietypowe śniadanie prasowe. Podczas spotkania dziennikarze mogli poczuć przedsmak dożynek wojewódzkich i powiatowych.

28 sierpnia na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego, w delegaturze w Płocku zebrali się dziennikarze z całego Mazowsza. Okazja była wyjątkowa, bowiem zaprezentowano mediom przedsmak dożynek, które odbędą się we wrześniu. Podczas śniadania prasowego można było skosztować najlepszych smaków wsi oraz dowiedzieć się, co czeka na wszystkich uczestników imprez.

Jeszcze przed wejściem do delegatury dziennikarzy witał dyrektor Tomasz Kominek, który specjalnie na tę okazję przygotowanymi pajdami wiejskiego chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym częstował wszystkich przechodniów. Dyrektorowi towarzyszyli barwnie ubrani członkowie zespołów ludowych.

Wyjątkową atmosferę śniadania prasowego podtrzymały wszelakie wiejskie produkty, które znalazły się na stole konferencyjnym. Jednak nie był to koniec atrakcji, na śniadaniu pojawili się również członkowie zespołów pieśni i tańca, jak również panie z Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, które demonstrowały proces tworzenia wieńca dożynkowego.Jako pierwsze odbędą się dożynki powiatowe w Gąbinie, 2 września. Z kolei 16 września będą miały miejsce dożynki wojewódzkie w Sierpcu. PetroNews jest patronem medialnym obydwu wydarzeń.

Enej, Sławomir, zespoły ludowe. Zbliżają się dożynki

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 9

 1. była płocczanka says:

  Finansowanie kampanii prezydenckiej Kominka z pieniędzy podatników.
  KURTYNA!!!

 2. wojtek says:

  Jedyna partia która jest wiarygodna i istnieje pod jednym szyldem przez wiele lat . Brawo panie dyrektorze niech zazdroszczą orginalnego pomysłu tak trzymać .

  • obserwator says:

   Jedyna partia, która działa raz na lewo raz na prawo, a własnego zdania brak. Co zrobili przez te lata dla rolnictwa – nic, co zrobili dla młodych – nic, co zrobili dla seniorów – nic. Przed wyborami przypomnieli sobie o seniorach i rolnikach. Kiedyś to PSL działało, a teraz proszę spojrzeć na co wydawane są pieniądze samorządowe. A co się dzieje na ich imprezach? Leje się czysta woda…

  • MS says:

   A w czym są wiarygodni? W czym są oryginalni? A nie masz rację Panie Wojtku, są oryginalni w organizowaniu imprez, dużo wody się wtedy leje….

 3. Cynik says:

  A ja jestem ciekaw, kto za to ZAPŁACIŁ. Bo, że nie Psl-le, to się założę. Stawiam na skansen…

 4. Obserwator says:

  Igrzyska, igrzyska!
  Specjaliści od igrzysk a sprawy poważne zaniedbane!
  Nie damy się nabrać na te mizerne zaloty!

 5. Ja says:

  A gdzie było PSL jak strajkowali rolnicy kilka lat temu? Jak były miasteczka rolników przed Sejmem, czy pomogli im wtedy? Teraz na dożynki jeżdżą i z rolnikami zdjęcia robią. Tylko kiedy im pomogliscie? Chyba tylko wybranym! Żałuję oddanego głosu w poprzednich wyborach!!!

  • ABN says:

   W najbliższym maratonie wyborczym będziesz miał szansę się zrehabilitować

 6. Wiejskie klimaty says:

  PSL wyciera sobie teraz twarz rolnikami i ich praca dnia codziennego….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU