Mecz na szczycie. Jutrzenka podejmuje Varsovię

REKLAMA

PowiązaneTematy

Podopieczne Jarosława Krzemińskiego po raz kolejny udają się do stolicy. Tym razem przeprawa z pewnością nie będzie tak prosta jak tydzień temu, bowiem rywalem będzie zespół UKS Varsovia Warszawa. Warszawianki zajmuję obecnie drugie miejsce w tabeli i można śmiało powiedzieć, że ten pojedynek może zdecydować o awansie. Spotkanie będzie można oglądać za pośrednictwem naszego portalu.

Jutrzenka to jak na razie jedyny zespół, który zdołał pokonać wiceliderki tabeli. W Płocku pretendentki do awansu wygrały dość pewnie, bo różnicą aż 6 bramek (29:23). Jeśli tylko płocczanki utrzymają formę z poprzednich tygodni, zdobycie kolejnych dwóch punktów nie powinno być problemem. Narzucenie swojego stylu gry wydaje się być kluczem do zwycięstwa.

– Za nami wbrew pozorom ważny mecz, ponieważ przez cały tydzień dość konkretnie trenowałyśmy pod kątem walki o coś więcej niż tylko wygrana z Ochotą Warszawa. Pojechałyśmy na to spotkanie z nastawieniem, by znów każda z nas poczuła parkiet i dała coś od siebie. Wsparcie z ławki jest naszą wielką siłą. Każda z nas na parkiecie potrafi coś zaoferować i to nas cieszy. Wygranej (42:9) nie trzeba nikomu zapewne opisywać, ale nie da się ukryć, że rozmiary mogły być jeszcze większe. Teraz jest przed nami przeciwnik, który po cichu liczy na naszą słabość. My jednak nie zamierzamy się skupiać na tym, że gramy z takim, a nie innym rywalem. Wszystkich mierzymy tą samą miarą i dlatego w obecnym tygodniu będziemy się przygotowywałyśmy się w ten sam sposób jak przed wcześniejszymi meczami. Z zewnątrz od kibiców oraz działaczy naszego klubu, czy też z innych klubów otrzymujemy wiele pozytywnych słów i jednoznacznych wypowiedzi, że dopingują nas i będą trzymali za nas kciuki. Jest to bardzo miłe dla nas, za co mocno dziękuję – mówi Aleksandra Rędzińska, rozgrywająca MMKS Jutrzenki Płock.

Początek meczu w sobotę 23 kwietnia o 18:30. Link do transmisji zamieścimy najpóźniej w godzinach porannych w dniu meczu. Jednocześnie zachęcamy do wspierania naszych zawodniczek w Warszawie ;