REKLAMA

Zwyciężyła w konkursie i… zabrała klasę na wycieczkę

REKLAMA

10-letnia Klaudia Lach ze Szkoły Podstawowej nr 3 wygrała w konkursie literackim, organizowanym przez Galerię Wisła i Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Dzięki temu, cała jej klasa pojechała do Osady Młynarza.

Akcja „Zabawy z historią” zorganizowana została 9 i 10 kwietnia w Galerii Wisła. Organizatorzy zaplanowali dwa konkursy: plastyczny i literacki. W ramach konkursu literackiego, dzieci musiały nadesłać wiersz, będący swoistym portretem Bolesława Krzywoustego, następnie zaprezentować go w trakcie trwania „Zabaw z historią”.

Pierwsze miejsce w konkursie literackim zajęła 10-letnia Klaudia Lach ze Szkoły Podstawowej nr 3, która przedstawiła swój utwór zatytułowany „Przymusowa lekcja historii”. Klaudia wygrała książki i tablet, a także pobyt dla jej klasy w Osadzie Młynarza w Radotkach. To malownicze gospodarstwo agroturystyczne, położone w dolinie Skrwy, w małej wsi koło Płocka.Dzieci na wycieczkę pojechały 20 kwietnia. Pogoda dopisała, więc dzieci przez kilka godzin mogły wyszaleć się na zielonych terenach, pograć w piłkę, porysować, obejrzeć zwierzęta gospodarcze czy też usmażyć kiełbaski nad ogniskiem. Fundatorem nagrody była firma Qualitas.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU