REKLAMA

MasterChef w Płocku!

REKLAMA

Już w najbliższy weekend miłośnicy znanego programu kulinarnego „MasterChef” będą mieli okazję spotkać się ze zwycięzcą czwartego sezonu – Damianem Kordasem. Spotkanie odbędzie się z okazji „Weekendu kulinarnego” w Galerii Wisła.

Na 16 i 17 grudnia Galeria Wisła zaplanowała smakowity weekend, podczas którego nie zabraknie gotowania i degustacji. Kuchenne będą również gadżety, które klienci odbiorą w zamian za zakupy dokonane na terenie galerii. Przygotowano aż 900 świątecznych gadżetów, w tym rękawice kuchenne, świąteczne kubki i dziecięce fartuchy.

W sobotę główną atrakcją będzie spotkanie z Damianem Kordasem, gwiazdą polskiej edycji „MasterChefa”. – Podczas wydarzenia, nie zabraknie wywiadów oraz okazji do robienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów. Spotkanie z gwiazdą będzie możliwe w godzinach 12-18 – mówi Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Damian Kordas to zwycięzca czwartego sezonu programu MasterChef, wiele osób twierdzi, że najprzystojniejszy i najbardziej sympatyczny. Studiuje weterynarię we Wrocławiu. Gotowania uczył się od babci. Trzy razy próbował sił w programie MasterChef, aby wreszcie wygrać. Zaczął gotować w 2005 roku, kiedy jego tata wyjechał na misję do Afganistanu, a on chciał pomóc mamie, która pracowała i studiowała. Kiedy czegoś nie wiedział, to zawsze dzwonił po poradę kulinarną do babci. Od wielu lat choruje na cukrzycę, ale absolutnie nie przeszkadza mu to w jego kulinarnej pasji. Jego celem jest ukończenie Le Cordon Bleu w Paryżu i odbycie stażu u Gordona Ramseya, bo potem będzie już mógł otworzyć swoją restaurację.To nie wszystkie atrakcje, jakie będą czekać w Galerii Wisła. Będą również m.in. bezpłatne strefy zabaw z obsługą animacyjną, strefę pieczenia pierniczków, strefę plastyczną, czy stoisko z wirtualną grą. Święty Mikołaj będzie rozdawał świąteczne paczki, a w nich znajdą się m.in. pluszowe breloki. Paragon za zakupy w Galerii na dowolną kwotę umożliwi bezpłatną próbę wyłowienia świątecznego prezentu z basenu pełnego prezentów. Dodatkowo, klienci którzy odbiorą w Punkcie Obsługi Klienta specjalny kupon i zbiorą 3 pieczątki za odwiedzanie Galerii Wisła, mogą odebrać bezpłatny bilet do kina Helios.

Galeria zaprasza też na Bożonarodzeniowy Jarmark Produktów Regionalnych, który odbędzie się w dniach 20-23 grudnia na parterze, w okolicy Wieży Zegarowej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU