REKLAMA

Magda Gessler potwierdza: Kuchenne rewolucje nad Wisłą

REKLAMA

Od niedzieli trwają dywagacje, czy przyjazd Magdy Gessler do Płocka ma związek z otwartym niedawno punktem lodów jej marki, czy też z nowym odcinkiem „Kuchennych rewolucji”. Teraz mamy pewność.

W niedzielę, 21 lipca, popularna restauratorka i „sprawczyni” kuchennych rewolucji w całej Polsce, Magda Gessler, przyjechała do Płocka. Na swoim profilu społecznościowym pochwaliła się zdjęciem z ul. Grodzkiej.

Magda Gessler w Płocku. Będą „Kuchenne rewolucje”?

Do naszej redakcji zaczęły docierać informacje od płocczan, którzy widzieli gwiazdę programu TVN, że jej przyjazd ma związek z nowym odcinkiem „Kuchennych rewolucji”, realizowanym w jednym z lokali gastronomicznych na płockiej starówce.

Pomimo relacji świadków oraz zdjęć w okolicach tego lokalu, pewności nie mieliśmy, choć i w poniedziałek w mediach społecznościowych można było znaleźć zdjęcie z najsłynniejszą polską restauratorką w jednym z płockich hoteli, na tle rzeki Wisły.Nasze wątpliwości rozwiała sama Magda Gessler, która we wtorek zamieściła na swoim profilu społecznościowym krótką informację: „Zaczynamy… KR… nad Wisła…” oraz film, na którym widać jak wychodzi z lokalu, w którym odbywa się rewolucja i podchodzi do ekipy filmowej.

Odcinek z Płocka obejrzymy w najnowszej serii „Kuchennych rewolucji”, która rozpocznie się w jesiennej ramówce telewizji TVN.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Ploczanka says:

  Te rewolucje to ściema dziś wybrałam się na kolację do bistro kapusta a to zaskoczenie nazwa zasłonięta i jest dalej u Mariusza ,piwo się leje fasfudy nic dziwnego przecież Audiorywer ,po co była zawracać dupe pani Gessler kpina i zachłanność .Pani Magda powinna to zobaczyć szkoda było jej pracy .

 2. Lopek says:

  A jak Pani wchodzi na kuchnię z pekem włosa i metrowy i palcami zart

 3. Kulka says:

  Śledztwo dziennikarskie……. Geslerowa hasa po Płocku, a lokalne media jej śladami. Czad!!!

 4. wszedzie gdzie ta pani says:

  był to dno,..w jasle jadlem,..syf…po niej został

 5. Jakaja says:

  Podam przykład…w Tarnowie w Starej Łaźni brud smród i ubóstwo.Na pytanie do kelnerki czemu tak jest odp.”Żydzi też tak jedli”.To normalne???Ale ważne że „znawczyni kuchni” była….

  • Jakiś says:

   Znawczyni kuchni jak ją określasz, podpowiada jak prowadzić knajpy by do nich przychodzili ludzie , a właściciele mieli z czego żyć. Jeżeli jest tak jak piszesz to ten lokal długo nie pociągnie. Gessler zrobiła co do niej należało. Za resztę odpowiada właściciel. Chce psuć, trudno. Jadłem w trzech przybytkach zrewolucjonizowanych, kuchnia była ok. Ceny też.

   • Malinka says:

    Ja byłam kilkukrotnie w restauracjach po jej rewolucjach bo taką mamy pasję z partnerem i ok 85% super, pozostałe restauracje zepsuli właściciele .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU