Liderzy PO i Nowoczesnej wspierają swojego człowieka w Płocku

REKLAMA

W poniedziałek niespodziewanie w Płocku pojawili się liderzy Koalicji Obywatelskiej. Katarzyna Lubnauer, Barbara Nowacka i Grzegorz Schetyna przyjechali wesprzeć kampanię członka PO, Andrzeja Nowakowskiego.

17 września w pobliżu nowo wybudowanego boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 (dawne gimnazjum nr 5), odbyła się konferencja prasowa z udziałem liderów Koalicji Obywatelskiej oraz obecnego prezydenta Płocka i kandydata z ramienia KO w jednym, Andrzeja Nowakowskiego.

Podczas spotkania, Katarzyna Lubnauer, Barbara Nowacka oraz Grzegorz Schetyna wyrazili swój podziw dla polityki realizowanej przez prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, a jednocześnie przestrzegli przed zagrożeniem rządami Prawa i Sprawiedliwości.

PowiązaneTematy

Prezes PO Grzegorz Schetyna podkreślił wagę wspólnego rządowego i samorządowego finansowania inwestycji oraz przypomniał o potrzebie inwestycji w sport. Przy okazji przypomniał o jego wspólnych wystąpieniach z Andrzejem Nowakowskim w drużynie parlamentarnej.

Katarzyna Lubnauer zwróciła uwagę na konieczność sprawienia, by szkoły były bardziej przyjazna dzieciom oraz przykładania większej wagi do wyrównywania szans. Jeszcze do niedawna liderka SLD, a obecnie startująca z list PO Barbara Nowacka z kolei pochwaliła politykę senioralną realizowaną przez prezydenta, za przykład dając Centrum Aktywności Seniora, które powstało dzięki organizacjom pozarządowym, przy wsparciu Urzędu Miasta Płocka.