REKLAMA

Księżniczki, orły i bajkowa świnka. Święto latawca w Płocku

REKLAMA

Piękna, wręcz letnia pogoda towarzyszyła wydarzeniu, które przygotowało kolejny raz Stowarzyszenie Aeroklub Ziemi Mazowieckiej. Na płockim lotnisku pojawiły się całe rodziny, które chętnie skorzystały z atrakcji towarzyszących imprezie.

Kolorowe latawce z przeróżnymi wzorami pofrunęły 7 października nad Płockiem. Organizatorom sprzyjała pogoda, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia mieli możliwość oglądania z bliska balonu czy skoków spadochronowych.

PowiązaneTematy

Na niebie pojawił się również mistrz świata w motoparalotniarstwie, Wojtek Bógdał. Płocczanin zademonstrował zebranym swoje niezwykłe umiejętności. Kolejną wyjątkową atrakcją były skoki spadochronowe w wykonaniu spadochroniarzy z Wojskowej Akademii Technicznej, którzy polecieli między innymi z rekordowych rozmiarów flagą polski.Flaga o powierzchni 230 metrów kwadratowych posłużyła w sierpniu spadochroniarzom ze Sky Magic S3 WAT, do uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości i 100-lecia Polskich Sił Powietrznych, pobili oni wtedy rekord Polski w locie z największą flagą narodową.

Nie zabrakło konkursów i piknikowej atmosfery, dzięki czemu płockie lotnisko ożyło. PetroNews był patronem medialnym tego wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU