REKLAMA

Złodzieje ukradli… ptaki

REKLAMA

Miniony weekend upłynął bez wypadku, ale za to 28 kolizjami i 4 zatrzymanymi kierowcami, którzy za kierownicę wsiedli z promilami we krwi. Doszło także do nietypowej kradzieży.

Aż czterech kierowców zdecydowało się kierować pojazd w stanie nietrzeźwym. Policjanci zatrzymali dwóch takich delikwentów w Płocku na al. Piłsudskiego, jednego na ul. Sienkiewicza oraz jednego na terenie powiatu, w miejscowości Kamionki.

PowiązaneTematy

Nie zabrakło też zdarzeń o charakterze kryminalnym.

5 października w Płocku przy Trasie ks. Popiełuszki, skradziono głośnik z jednego ze sklepów RTV. Wartość strat to ok. 900 zł.Również w piątek, 5 października, ale w Miszewku Strzałkowskim, złodzieje dokonali kradzieży… gołębi pocztowych. Wartość strat wyceniono na ok. 3,6 tys. zł.

W niedzielę, 7 października, w Płock przy al. Jana Pawła II, ktoś uszkodził samochód kia, poprzez wybicie tylnej szyby. Wartość strat to ok. 1,2 tys. zł.

Gdzie radar?
8 października policjanci będą dbać o bezpieczeństwo na drodze, w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 5-13 w Płocku oraz na terenie gm. Radzanowo, Bodzanów, Wyszogród i Staroźreby.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. kierowca says:

    Z tym videorejestratorem policjanci powinni więcej się poruszać w godzinach popołudniowych, kiedy to najwięcej jeździ piratów drogowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU