REKLAMA

Konkurs. Wygraj bilety na Audioriver! [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

W najbliższy weekend plaża nad Wisłą zostanie opanowana przez fanów muzyki elektronicznej. Już w piątek startuje kolejna edycja Audioriver. Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są dwudniowe karnety na festiwal.

Audioriver to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Europie, który w Płocku organizowany jest od kilku lat. Tegoroczna edycja Audioriver, zapowiada się niezwykle interesująco. Festiwal będzie trwał bowiem nie dwa, a trzy dni. Na scenach, rozstawionych tradycyjnie na płockiej plaży, nie zabraknie zarówno wielkich gwiazd, jak i debiutujących, zdolnych artystów. W naszym mieście wystąpią m.in. Little Dragon, Trentemøller, Naughty Boy, Loco Dice czy Ivy Lab.

Dwudniowe karnety na festiwal zostały już wyprzedane – dwa dni wcześniej niż przed rokiem. W sprzedaży zostały jeszcze tylko wejściówki jednodniowe, lecz ich liczba maleje w zastraszającym tempie. Należy się więc spieszyć, albo… wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania czekają cztery dwudniowe karnety na Audioriver.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Która edycja Audioriver organizowana jest w tym roku w Płocku?Odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy: michal@petroecho.pl. Zwyciężą pierwsze cztery osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do jutra, a więc czwartku, 24 lipca, do godziny 12.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

Uwaga, wstęp na festiwal mają wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU