REKLAMA

Ogromne korki na Moście Solidarności. Do Płocka ściągają festiwalowicze

REKLAMA

– Kolejka na nowy most zaczyna się od Radziwia – ostrzega czytelnik, który stoi w korku wśród kierowców, usiłujących przejechać przez Most Solidarności w Płocku. Ci, którzy wjeżdżają do miasta od strony lewego brzegu Wisły, muszą uzbroić się w cierpliwość.

26 lipca w Płocku rozpoczyna się festiwal muzyki elektronicznej Audioriver, na który wybiera się około 30 tys. osób. Tym razem dojazd do miasta jest jednak trudniejszy, niż zazwyczaj, a to ze względu na remontowany most im. Legionów Piłsudskiego.

– Na Moście Solidarności stoją obydwa pasy ruchu w kierunku Ronda Wojska Polskiego – ostrzega nasz czytelnik. – Kolejka zaczyna się już na Radziwiu i ul. Dobrzykowskiej – dodaje.Jak można podejrzeć na Korkonecie, sytuacja jest faktycznie trudna. Apelujemy o zachowanie ostrożności i… cierpliwość.

Fot. Korkonet
Fot. Korkonet

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 17

 1. Hanka z Mazur says:

  No właśnie kogo to obchodzi,? Pracuje na Europie Z achodniej jako driver, wszędzie są remonty i tu ludzie jakoś żyją, bo to dla nich jest robione i ich dzieci a u nas to zaraz lament bo ktoś włączył muzykę bo mąż na 5 rano do roboty i się nie wyspi itd, itp, Ludzie zmieńc ie swą mentalność, was tylko obchodzi wasze ego

 2. Ewa says:

  Ciekawe czy 10 sierpnia też będą takie korki?

 3. Dobrodziej says:

  Ludzie dobrej woli zacznijcie używać prawego pasa na rondzie dzwon skrecajac w stronę centrum z mostu solidarności a nie cisnąć się na lewy i środkowy myślenie nie BOLI!!!!

 4. Po tej stronie Wisły says:

  Ponoć na Radziwiu mają stawiać ekrany dźwiękoszczelne:) ale czy wtedy usłyszymy głos Radziwia…… nie wiem

 5. Mieszkanka says:

  Mam 2 letnie dziecko które budziło się w nocy przez głośną muzyke ,a mój mąż szedł na 5 rano do pracy i też nie mógł spać. Jak prezydentowi tak się podoba audioriver i tego typu imprezy to niech zaprosi ich na Rumunki do siebie.

  • Fikus says:

   Zawsze może wrócić na wiochę z której tu przyjechaliście i problem będzie rozwiazany

  • Mieszkaniec says:

   To zmień sobie kobieto adres meldunku, a nie ciągle lamenty…. festiwal daje kasę do budżetu, zarabiaja knajpy, hotele, itd żebys potem mogła iść po kolejny socjal..

 6. Ploczczanin says:

  Może ZDM zacząłby w końcu robić coś w celu ułatwienia ruchu zamiast wożenia się po mieście i szukania o 2 cm za daleko postawionego rusztowania na chodniku ????

 7. Przyjeżdżają says:

  Przeciwnicy marszu równości do prezydenta Plocka

 8. Seb says:

  Albo łeb w piasek

 9. Michal says:

  Mogłeś zamieszkać na wsi nie w mieście nic by ci nie przeszkadzało radziwie musi się przyzwyczaić do tego że to przez nich są te korki i jak się nie podoba przez most solidarności to przez Włocławek jezdzijcie

 10. :) says:

  Lech Poznań – Wisła Płock 4:0
  Czy, aby na pewno piłkarze Wisły grali z medalikami na szyi? Piłkarze Lecha cały tydzień ostro trenowali, a piłkarze Wisły dzień w dzień na mszy.

 11. Mysliciel says:

  A można było zamknąć Stary most po Audioriver. Tyle w temacie

  • gość says:

   można było odwołać audioriver, bo w radziwiu nie da się żyć przez ten hałas

   • Anonim says:

    To zmień adres zamieszkania ?

   • Ziom says:

    Może tak zamknąć kościoły bo przeszkadzają mi te dzwony i pianie starych moherów litanii do bliżej nieokreślonych postaci fikcyjnych ??

   • Sals says:

    A kogo to obchodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU