REKLAMA

Konkurs. Do wygrania bilety na mecz Orlen Wisły ze Stalą Mielec [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

W poniedziałek, 17 marca, piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock podejmą u siebie ekipę Stali Mielec. Mamy dla Was niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania są bilety na poniedziałkowy mecz Nafciarzy.

Po prawie dwóch tygodniach piłkarze Orlen Wisły Płock wracają do swojej hali. Podopieczni Manolo Cadenasa zagrają w poniedziałek z PGE Stalą Mielec. To pierwsza okazja, by pokazać się swojej publiczności po nieudanym meczu w Kielcach i idealna na to, by zacząć odbudowywać mocno nadszarpnięte zaufanie kibiców.

Poza samym meczem, nadal podczas spotkania kibice będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest koszulka reprezentacji Hiszpanii wraz z autografiami. Zostanie ona rozlosowana wśród kibiców, o ile w hali pojawi się przynajmniej 4 tys. fanów naszej drużyny.

Konkurs

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedno z czterech zaproszeń na poniedziałkowy mecz. Co zrobić, aby wygrać wejściówkę na spotkanie z PGE Stal Mielec?

Należy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończyła się ostatnia „święta wojna”?Nagrodę, a więc jedną z wejściówek, otrzymają pierwsze cztery osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do północy 16 marca (niedziela).

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

Konkurs został zakończony. Wysłaliśmy maile do zwycięzców. Sprawdźcie swoje skrzynki!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU