REKLAMA

Będzie boisko na Borowiczkach. Miasto ogłosiło przetarg

REKLAMA

Do końca czerwca ma powstać boisko sportowe na Osiedlu Borowiczki. Nowy, a właściwie unowocześniony obiekt sportowy zostanie wykonany u zbiegu ulic Borowickiej i Wiejskiej.

Ratusz ogłosił przetarg na długo oczekiwaną budowę boiska sportowego na Borowiczkach. W ramach zadania, powstanie m.in. boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej, budynek zaplecza sanitarno-szatniowego, oświetlenie teren oraz wszystkie niezbędne instalacje sanitarne.

Boisko piłkarskie będzie miało wymiary zewnętrzne 30 m x 62 m (pole gry 26 m x 56 m), zostanie ogrodzone i wyposażone w piłkochwyty o wysokości 6 m. Wykonawca zadba także o ogrodzenie terenu oraz montaż bramy wjazdowej z furtką. Ważna dla korzystających z boiska będzie budowa zaplecza socjalnego – w budynku sanitarno-szatniowym staną szafki z ławkami dla 24 osób.

Nie powstanie natomiast jeszcze – z powodów finansowych – planowane boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę. Być może radni zadecydują o przekazaniu środków na rozbudowę w przyszłorocznym budżecie. Miasto wystąpiło również o dofinansowanie tej rozbudowy do ministerstwa sportu i turystyki.Zakończenie inwestycji planowane jest do 30 czerwca br. Termin składania ofert upływa 28 marca o godz. 10.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU