REKLAMA

Konkurs. Do wygrania bilety na mecz Orlen Wisły Płock

REKLAMA

Już w środę Orlen Wisła Płock zmierzy się z drużyną MMTS Kwidzyn w Orlen Arenie. Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest osiem biletów na to spotkanie.

Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 18 i będzie bez wątpienia cennym sprawdzianem dla podopiecznych trenera Manolo Cadenasa. Pojedynek Nafciarzy z MMTS Kwidzynem zakończy bowiem fazę zasadniczą PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. I choć wszystkie karty już rozdane, to środowe spotkanie będzie pierwszym i ostatnim sprawdzianem przed rozgrywkami Final Four Pucharu Polski.

PowiązaneTematy

Najbliższe spotkanie Nafciarzy to też okazja do zdobycia koszulki reprezentacji Hiszpanii. Wystarczy tylko, że na hali w środowe popołudnie frekwencja przekroczy 4 tys. kibiców.

Przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych czytelników. Konkurs, w którym do wygrania czeka aż osiem biletów na jutrzejszy mecz. Co zrobić, by zdobyć jeden z nich?

Należy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończyło się ostatnie, wyjazdowe spotkanie Orlen Wisły Płock z MMTS Kwidzyn?

Odpowiedzi szukaj w naszych artykułach w dziale „Piłka ręczna”.

Nagrodę, a więc jedną z ośmiu wejściówek, otrzyma pierwsze osiem osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do północy.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.