Kolizje, kradzieże i nietrzeźwi kierowcy. Policja podsumowała długi weekend

REKLAMA

Łącznie 20 kolizji drogowych odnotowała płocka policja w trakcie minionego, przedłużonego weekendu. Funkcjonariusze zatrzymali także siedmiu nietrzeźwych kierujących, a prawie 40 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień. 

Funkcjonariusze odnotowali 20 kolizji drogowych, z czego 18 miało miało miejsce w Płocku, natomiast dwie na drogach w powiecie. W trakcie przedłużonego weekendu zatrzymano także siedmiu nietrzeźwych kierujących – dwóch w Płocku i pięciu na terenie powiatu, a do izby wytrzeźwień doprowadzono 37 osób.

PowiązaneTematy

Ponadto, policjanci odnotowali trzy kradzieże torebek damskich. – Dwie z nich miały miejsce w płockich lokalach, jedna zaś w autobusie miejskim – poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Funkcjonariusze przyjęli również zawiadomienie o włamaniu, które miało miejsce w październiku, na terenie posesji w miejscowości Zągoty. Skradziono drabinę. Kolejna kradzież miała miejsce w dniach 6-8 listopada w miejscowości Ludwików. Złodziej przywłaszczył sobie quada.