REKLAMA

Jutrzenka oficjalnie zaprezentowana. Czas na mecz!

REKLAMA

– Dziękuję wszystkim tym, którzy są z nami. Cieszę się, że możemy dziś być w tym miejscu i przedstawić wam swoje plany na przyszłość – powiedział podczas uroczystej prezentacji MMKS Jutrzenki Płock jej prezes, Jan Kalinowski.

PowiązaneTematy

W czwartek, 8 października o godzinie 18, w Hotelu Herman odbyła się oficjalna prezentacja drużyny MMKS Jutrzenka Płock, w której uczestniczyli dziennikarze, fotoreporterzy oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli między innymi przedstawiciele Orlenu oraz innych firm z płockiego rynku lokalnego, takich jak: Chemorozruch, Mbank czy Hotel Herman.

Nie zabrakło także osób z płockiego świata sportu, który reprezentowali prezesi SPR Wisły Płock i Mon-Polu Płock, przedstawiciele SMS-u Płock i Płockiego Stowarzyszenia Kibiców Piłki Ręcznej oraz ikony Jutrzenki – Eugeniusz i Krzysztof Iwińscy. W uroczystości udział wzięła również dyrektor SP16 w Płocku, w której Jutrzenka będzie rozgrywać swoje mecze oraz dyrektor G5 w Płocku, gdzie mieści się klubowa siedziba.

Wśród wszystkich zgromadzonych zasiadł także jeden tajemniczy gość, który zaprezentowany został na zakończenie tego przemiłego wydarzenia. Tą osobą okazała się być hiszpańska rozgrywająca Raquel Suarez Ramos, aktualnie przebywająca w klubie na testach. Prywatnie zawodniczka ta jest narzeczoną Angela Montoro, zawodnika SPR Wisły Płock.

– Cieszę się, że mogliśmy zaprezentować nasze seniorki nieco szerszemu gronu osób, które pewnie wcześniej nie do końca o nas wiedziały. Jest to dla nas kolejna motywacja do ciężkiej pracy. A już zjawienie się przedstawicieli naszych sponsorów, partnerów, płockich mediów, ale co najważniejsze, przedstawicieli płockich firm, takich jak: Orlen, Chemorozruch, Mbank i Hotelu Herman, to wielki zaszczyt. Dziękuję, że w tym dniu byliście z nami. Dziękuję również przedstawicielom płockich klubów. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać coraz częściej – podsumował prezentację Marek Wojciechowski, który w Jutrzence odpowiedzialny jest za marketing.

Czwartkowa uroczystość była swoistym końcem pierwszego etapu odbudowy Jutrzenki, w którym do odegrania główne role mieli prezesi, trenerzy i marketingowcy.Teraz nadchodzi drugi etap, który po części będzie czasem weryfikacji ich pracy. Mowa tu oczywiście o tym, że już w najbliższą sobotę piłkarki ręczne Jutrzenki wracają na parkiet, by zainaugurować rozgrywki w grupie łódzkiej II ligi.

[button link=”http://petronews.pl/jutrzenka-wraca-do-gry/” target=”new” color=”default”]Jutrzenka wraca do gry![/button]

Pierwsze ligowe spotkanie Jutrzenka rozegra o godzinie 14 w SP16. Będzie to przedsmak przed zaplanowanymi na późniejsze godziny meczami piłkarzy nożnych i ręcznych Wisły Płock. Zapowiada się zatem prawdziwa sportowa sobota w Płocku. Do zobaczenia na trybunach!

[button link=”http://petronews.pl/jedno-miasto-jeden-klub-obie-sportowe-sekcje-ponownie-lacza-sily/” target=”new” color=”default”]Jedno miasto, jeden klub. Obie sportowe sekcje ponownie łączą siły[/button]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU