REKLAMA

Polski Związek Kickboxingu nagrodził zasłużonych płocczan

REKLAMA

W tym roku Polski Związek Kickboxingu obchodzi jubileusz 25-lecie swojego istnienia. Z tej okazji wręczono okolicznościowe medale, którymi nagrodzeni zostali między innymi płocczanie zasłużeni dla tej dyscypliny sportu.

PowiązaneTematy

Fot. Materiały prasowe

Podczas uroczystości jubileuszowych, po raz pierwszy w historii PZKB zostały nadane i wręczone okolicznościowe medale (złote, srebrne i brązowe), które otrzymali zasłużeni dla polskiego kickboxingu, wytypowani przez zarząd PZKB.

Wśród wyróżnionych znalazło się wiele wybitnych postaci polskiego kickboxingu, takich jak chociażby: Marek Piotrowski, Piotr Siegoczyński, Przemysław Saleta, Iwona Guzowska, czy też Agnieszka Rylik.Nie mogło także zabraknąć akcentu płockiego. Złotymi medalami odznaczeni zostali zawodnik i trener płockiego klubu LKS „Puncher” Płock – Piotr Maślanka oraz wieloletni sędzia PZKB – Zygmunt Różalski, którzy odebrali nagrody z rąk prezesa i wiceprezesa PZKB – Andrzeja Palacza i Gerarda Zdziarskiego.

– Jestem bardzo wzruszony tym wyróżnieniem. PZKB obchodzi 25-lecie, ja natomiast z tą dyscypliną jestem związany już ponad 23 lata, czyli jestem z wami prawie od początku. Zostawiłem jakaś cząstkę swojego życia i ślad w historii tej dyscypliny jako zawodnik i trener, choć w porównaniu do wielu innych wybitnych polskich postaci nagrodzonych z tej samej okazji wypadam skromnie, dlatego nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałem, że mógłbym zostać nagrodzony złotym medalem dla zasłużonych dla polskiego kickboxingu. Bardzo się cieszę. że ktoś jednak dostrzegł mój wkład w tę dyscyplinę i mogłem się znaleźć w tym zacnym gronie. Jestem naprawdę zaszczycony i bardzo dziękuję za wspaniałe wyróżnienie. Ta uroczysta chwila na zawsze pozostanie niezapomniana w mojej pamięci – skomentował otrzymanie wyróżnienia Piotr Maślanka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU