REKLAMA

Jana Pawła II i Czwartaków będą zamknięte. KM wprowadza objazdy

REKLAMA

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg, w czwartek 11 lipca i piątek 12 lipca zamknięte dla ruchu będą al. Jana Pawła II oraz ul. Czwartaków. Komunikacja Miejska wprowadza objazdy na czas remontu tych ulic.

Aleja Jana Pawła II zamknięta będzie od ul. Swojskiego do ul. Czwartaków, natomiast ul. Czwartaków od al. Jana Pawła II do Podolanki. Zamknięcie tych ulic planowane jest w godz. 17-22.

Zamknięcie ulic związane jest z asfaltowaniem nawierzchni. MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. W przypadku opadów deszczu, prace zostaną wykonane w innym terminie.

W związku z pracami drogowymi na ul. Czwartaków i al. Jana Pawła II, w dn. 11 i 12 lipca 2013 r. wyznaczone zostały objazdy dla autobusów Komunikacji Miejskiej.

11 lipca (czwartek), od ok. godz. 17.00 do końca dnia – zamknięta ul. Czwartaków• autobusy linii 2, 3, 20, 26 w obydwu kierunkach pojadą objazdem ul. Wyszogrodzką, z pominięciem przystanku Czwartaków.

12 lipca (piątek), od ok. godz. 17.00 do końca dnia – zamknięty fragment al. Jana Pawła II od ul. Swojskiej do skrzyżowania z ul. Czwartaków

• autobusy linii 22 i 33 oraz 12, 25, 27, 28, 30 w obydwu kierunkach pojadą ul. Czwartaków, zatrzymają się na przystanku Czwartaków;
• autobusy linii 20 i 26 w obydwu kierunkach ominą przystanki Czwartaków, Skotnickiego, Św. Wojciecha i Wiśniewskiego (z przystanku Sikorskiego przejadą bezpośrednio na pętlę Podolszyce, z pętli Podolszyce przejadą bezpośrednio do przystanku Sikorskiego).

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU