REKLAMA

W sobotę miejscy gracze zmierzą się z nie lada wyzwaniami

REKLAMA

Przejście przez wąwóz, przeprawa mostem linowym, strzelectwo pneumatyczne i łucznictwo, czy chodzenie po linie to tylko niektóre z wyzwań jakie czekają na uczestników sobotniej gry miejskiej, która odbędzie się w Płocku. 

Przemieszczanie się w miejskiej dżungli nie musi być w cale takie proste. Już w sobotę przekonają się o tym uczestnicy gry miejskiej „Na tropie… Wyzwania”, która jest organizowana przez Fundację Na Horyzoncie w ramach VI edycji konkursu grantowego.

Uczestnicy chcący sprawdzić swoje możliwości wystartują o godz. 10 spod pomnika Bolesława Krzywoustego, zbiórka nastąpi godzinę wcześniej. Każdy wyposażony będzie w kartę startową i mapę topograficzną. Do pokonania będzie wiele karkołomnych wyzwań, m.in. pokonanie wąwozu i rzeki przez most linowy, wykazanie się umiejętnościami strzelectwa pneumatycznego i łucznictwa, chodzenia po linie, a przede wszystkim będą musieli udowodnić, że nie jest im obce sprawne i szybkie przemieszczanie się w miejskiej dżungli – w jak najkrótszym czasie będzie trzeba stawić się w punktach kontrolnych zaznaczonych na mapie. Te rozlokowane zostały w najbardziej urokliwych i ważnych miejscach Płocka. Dodatkowo organizatorzy premiować będą tych, którzy będą kierowali się w zabawie zasadami fair play.Gra miejska „Na tropie… Wyzwania” jest pierwszą z trzech gier, jakie w ramach VI edycji konkursu grantowego zorganizuje Fundacja Na Horyzoncie. Projekt sfinansowany został z darowizn. Udział w grze jest bezpłatny. Na najlepszych będą czekały atrakcyjne nagrody.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU