W sobotę miejscy gracze zmierzą się z nie lada wyzwaniami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przejście przez wąwóz, przeprawa mostem linowym, strzelectwo pneumatyczne i łucznictwo, czy chodzenie po linie to tylko niektóre z wyzwań jakie czekają na uczestników sobotniej gry miejskiej, która odbędzie się w Płocku. 

Przemieszczanie się w miejskiej dżungli nie musi być w cale takie proste. Już w sobotę przekonają się o tym uczestnicy gry miejskiej “Na tropie… Wyzwania”, która jest organizowana przez Fundację Na Horyzoncie w ramach VI edycji konkursu grantowego.

Uczestnicy chcący sprawdzić swoje możliwości wystartują o godz. 10 spod pomnika Bolesława Krzywoustego, zbiórka nastąpi godzinę wcześniej. Każdy wyposażony będzie w kartę startową i mapę topograficzną. Do pokonania będzie wiele karkołomnych wyzwań, m.in. pokonanie wąwozu i rzeki przez most linowy, wykazanie się umiejętnościami strzelectwa pneumatycznego i łucznictwa, chodzenia po linie, a przede wszystkim będą musieli udowodnić, że nie jest im obce sprawne i szybkie przemieszczanie się w miejskiej dżungli – w jak najkrótszym czasie będzie trzeba stawić się w punktach kontrolnych zaznaczonych na mapie. Te rozlokowane zostały w najbardziej urokliwych i ważnych miejscach Płocka. Dodatkowo organizatorzy premiować będą tych, którzy będą kierowali się w zabawie zasadami fair play.

Gra miejska “Na tropie… Wyzwania” jest pierwszą z trzech gier, jakie w ramach VI edycji konkursu grantowego zorganizuje Fundacja Na Horyzoncie. Projekt sfinansowany został z darowizn. Udział w grze jest bezpłatny. Na najlepszych będą czekały atrakcyjne nagrody.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji