REKLAMA

Jak poślubić milionera? Odpowiedź w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Polska komedia czy romantyczna opowieść świąteczna? NoveKino Przedwiośnie tradycyjnie już przygotowało sporo ciekawych propozycji dla miłośników produkcji filmowych.

Jak poślubić milionera?

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?
REŻYSERIA: Filip Zylber OBSADA: Małgorzata Socha, Mikołaj Roznerski, Justyna Steczkowska

PowiązaneTematy

Last Christmas

“Last Christmas” – Kate (Emilia Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Henry Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…
REŻYSERIA: Paul Feig OBSADA: Emilia Clarke, Emma Thompson, Henry Golding

Solid Gold

Wśród nowości w NK Przedwiośnie znalazła się również produkcja „Solid Gold” inspirowana kulisami afery Amber Gold – thriller sensacyjny w reżyserii Jacka Bromskiego.

“Solid Gold” – Kaja Miller jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy.
Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki (Janusz Gajos), wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu.
Tropy prowadzą do Kaweckiego (Andrzej Seweryn) – nieuczciwego biznesmena wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.
REŻYSERIA: Jacek Bromski OBSADA: Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Marta Nieradkiewicz

Bajkoranki: Król Lew

W niedzielę o godz. 11 zapraszamy na Bajkoranki i film familijny “Król lew”. Bilety w cenie 12 zł.

“Król lew” – Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu, królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat, Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół, Timona i Pumby, zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.
REŻYSERIA: Jon Favreau OBSADA: Wiktor Zborowski, Artur Żmijewski, Danuta StenkaSpotkania Filmowe: Wojna o prąd

W poniedziałek o godz. 18.30 w Spotkaniach Filmowych zaprezentowany zostanie elektryzujący dramat, przedstawiający zapomnianą historię rywalizacji dwóch wielkich umysłów, której rozstrzygnięcie na zawsze zmieniło oblicze całego świata – „Wojna o prąd” napisy. Przed seansem – herbata i ciastko. Bilety w cenie 15 zł.

WOJNA O PRĄD to starcie geniuszy: Nikola Tesla (Nicholas Hoult) oraz Thomas Edison (Benedict Cumberbatch) spierają się w wyścigu o sławę, bogactwo, a przede wszystkim o to, który z nich zostanie zapamiętany jako autor najbardziej rewolucyjnego wynalazku wszechczasów, pozostawiając po sobie spuściznę dla wszystkich następnych pokoleń.
Porywająca, nakręcona z epickim rozmachem historia wyścigu dwóch wielkich umysłów, Thomasa Edisona (Benedict Cumberbatch) oraz Nikoli Tesli (Nicholas Hoult). Film ukazuje kulisy morderczej rywalizacji Edisona i Tesli o to, który system elektryczny zrewolucjonizuje, nie tylko współczesny obu wynalazcom świat, ale cały następny wiek. Znakomite kreacje aktorskie Michaela Shannona jako inwestora i wynalazcy George’a Westinghouse’a oraz Toma Hollanda, wcielającego się w postać magnata biznesu Samuela Insulla, uzupełniają tę niewiarygodnie wciągającą, opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o pełnej dramatyzmu wojnie o prąd.
REŻYSERIA: Alfonso Gomez-Rejon OBSADA: Benedict Cumberbatch, Michael Shannon, Nicholas Hoult

Rodzinne Oglądanie: Baranek Shaun Film. Farmageddon

W środę, 4 grudnia o godz. 12:50 w cyklu Rodzinne Oglądanie zaprezentowana zostanie animacja „Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach.

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota, wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich far­mie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odna­leźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosma­tych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?
REŻYSERIA: Richard Starzak OBSADA: Marc Macaulay, Justin Fletcher, John Sparkes

W repertuarze wciąż pozostają:

  • „1800 gramów” – Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?
  • “Proceder” – Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.
  • “Kraina lodu 2” dubbing – Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.
  • “Baranek Shaun Film. Farmageddon” dubbing – Na farmie baranka Shaun ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. WOJTEK says:

    Tak się podobało że komentarzy sporo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU