REKLAMA

Najładniejsza kartka świąteczna już wybrana! [FILM]

REKLAMA

Ile krwi oddali krwiodawcy przez 47 lat działalności? Co pojawi się na świątecznej kartce? I dlaczego pracownicy spółki ORLEN Koltrans lubią swoją pracę? M.in. o tym w najnowszym programie filmowym.

Kto stworzył projekt roku 2019?
Za nami Project Management & Innovation Day, w którym wzięło udział blisko 150 kierowników i koordynatorów projektów z PKN ORLEN oraz spółek z Grupy Kapitałowej. Laureatami zostali Aneta Skalska, Bartosz Baryła oraz dwa duety projektowe: Zbigniew Mikołajek, Cezary Wyrzykowski oraz Hubert Paciakowski i Paweł Dublik.

Ogromny magazyn dla spółki
Kolejna inwestycja w Grupie ORLEN, tym razem w zakresie logistyki. Spółka ORLEN Oil wzbogaciła się o magazyn centralny, który powstał na terenie trzebińskiej rafinerii. Inwestycja ta pozwoli oszczędzić 9 mln zł rocznie oraz przyniesie korzyści lokalnej społeczności w postaci płaconych podatków i dodatkowych miejsc pracy.

Dzień Kolejarza w ORLEN Koltrans
Dlaczego pracownicy spółki zaangażowali się w pracę na kolei? W niektórych przypadkach zadecydowały marzenia z dzieciństwa…Projekty społecznie użyteczne
Park dla zwierząt, sadzenie drzew czy rewitalizacja placówek kulturalnych – to tylko niektóre z propozycji, które będzie można zrealizować w Litvinovie i Moście dzięki wsparciu spółki z Grupy ORLEN, Unipetrol.

Oddają krew dla potrzebujących
Od kilkunastu miesięcy w PKN ORLEN ponownie działa klub honorowych krwiodawców. Jego członkowie spotkali się, by podsumować działalność organizacji w 2019 roku.

Święta coraz bliżej…
Znana jest już praca, która pojawi się w tym roku na świątecznych kartkach PKN ORLEN. Wpłynęło ponad 800 prac, a 1. miejsce zajęła Weronika Duda. Drugie zajęła Karolina Wochna, a trzecie Jerzy Hajek.

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU