REKLAMA

Ulica Tumska ożyła. Spacerowicze zaczęli… tańczyć [FILM]

REKLAMA

I nie chodzi tu wcale o żaden festiwal, bo do najbliższego mamy jeszcze kilka dni. Pewnej lipcowej niedzieli na ul. Tumskiej odbył się flash mob.

Flash mob (ang. dosł. „błyskawiczny tłum”) to określenie na sztuczny tłum ludzi, gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym, w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

I takie było niewątpliwe zdarzenie na ulicy Tumskiej w Płocku, przed NovymKinem Przedwiośnie. Nagle rozlega się muzyka, a przed schodami kina zaczynają tańczyć dwie panie. Do nich dołączają kolejni, wydawałoby się, spacerowicze. Jak się okazuje, był to flash mob jednej z płockich szkół tańca.My jesteśmy za tym, aby muzyka na płockiej starówce (oczywiście ta łagodna dla uszu) była obecna częściej. Wówczas może i przeciętni spacerowicze odrzucą skrępowanie i zaczną tańczyć. W końcu, jak wiemy, taniec wytwarza endorfiny w naszym organizmie, a one sprawiają, że życie nabiera jaśniejszych barw.

A może zorganizować jakiś wakacyjny turniej tańca w plenerze? Bylibyście chętni?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. xx says:

  ….rozsypują to niech właściciel je naprawia, a jak go nie stać to niech sprzeda. Co to kogo obchodzi?….DZIECI PISZĄ ? DOPIERO CO, SPADAŁY GZYMSY. WYPROWADZANO LOKATORÓW Z KAMIENICY…..CZEKACIE NA OFIARY? MOŻE OSOBA TAK PISZĄCA, JAK WYŻEJ? NIEDOROSŁOŚĆ. BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI.

 2. Anonim says:

  ożyła na 5 minut a potem znów umarła

 3. Lubię Plock. says:

  Prawda święta, od bólu tyłka i wiecznego narzekania nic się nie zadzieje. Najpierw trzeba zmienić myślenie, brać sprawy we własne ręce, nie bać się, próbować, otwierać na świat i pędzić gdzie pieprz rośnie tych co się ferment.

 4. radosnyPłock says:

  Regionalisto przestań wreszcie narzekać i spróbuj dołączyć do ludzi, którzy pomimo upływającego wieku są szczęśliwi i cieszą się życiem, a ty tylko ujadasz ciągle na nie wiadomo co. Jeśli kamienice się rozsypują to niech właściciel je naprawia, a jak go nie stać to niech sprzeda. Co to kogo obchodzi?

 5. Gabi says:

  Fajna sprawa.

 6. xx says:

  Na Starym Rynku – tańczą …..pełno betonu A KAMIENICE……..TEŻ TAŃCZĄ DO ROZSYPANIA…
  Na Tumskiej tańczą…….pełno betonu.
  Na Nadbrzeżu… pełno betonu Morki.
  I tak w tańcu w koło , kręcąc się wesoło – prosto na śmietnik Historii.

 7. jajo says:

  prawie jak na basenach w Egipcie,….

 8. Brawo za odwagę says:

  Ale to sztuczne. Widać wyćwiczony wcześniej układ. Dwie panie zaczynają a reszta czeka żeby dołączyć i wszyscy o dziwo znają układ. To nie żaden flesz sresz tylko pokaz występu szkoły tańca. Brawo za odwagę

 9. regionalista. says:

  To Cud Mniemany. Nadmiar Many. Nagle przestały spadać cegły i gzymsy. Kamienice NIE ROZSYPUJĄ SIĘ. TAŃCZĄ NA TITANICU. Będzie OK niektórym…. FARYZEJSTWO OBUSTRONNE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU