REKLAMA

„Metro” w Płocku już za tydzień. Mamy jeszcze jedno zaproszenie!

REKLAMA

Nasz konkurs, w którym mieliście ułożyć wierszyk ze słowami „Metro” i „PetroNews” uruchomił kreatywność naszych czytelników. Otrzymaliśmy blisko setkę wierszyków, które zachwyciły nas kreatywnością. Ale nie tylko nas – organizator postanowił przyznać jeszcze jedno podwójne zaproszenie na musical, który odbędzie się w Płocku już za tydzień!

Któż nie zna tego legendarnego już musicalu? Fabuła jest znana – uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. „Metro” to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

PowiązaneTematy

„Metro” zostanie wystawione w ORLEN Arenie 7 grudnia 2019 r. o godz. 18. Czas trwania przedstawienia 120 min. bez przerwy. Aktualna dostępność miejsc znajduje się na www.edmaart.pl.

O tym, jak znany i kochany jest musical, świadczyć może chociażby ilość zgłoszeń w naszym konkursie – blisko sto, cudnych wierszyków, z których wybrać te najpiękniejsze było naprawdę trudno. Zastosowaliśmy system punktacyjny (każdy z członków jury przyznawał swoją ilość punktów, od 1 do 10 na poszczególny wierszyk) i tym sposobem mamy dwa zgłoszenia, których autorzy już mogą cieszyć się podwójnym zaproszeniem.

Zobaczcie, jak kreatywni są nasi czytelnicy:

We wtorkowy wieczór wybrałam się do kina,
po skończonym seansie, gdy była późna godzina,
zamiast iść spać jak normalny człowiek,
coś sen zaczęło spijać mi z powiek.
Niedługo rodzice mają swoje dwudziestopięciolecie,
a choć ja mam lat dwadzieścia trzy i trochę żyje na tym świecie,
za nic prezentu im znaleźć nie mogę,
a jak pytam chłopaka to mówi „no nie pomogę”.
Więc siedzę i myślę co tu zrobić mam,
nagle przyjaciółka wysyła mi linka i mówi: TADAM!
PetroNews.pl o Metrze pisze artykuł,
który bardzo moją uwagę bardzo mocno przykuł.
Moi rodzice od lat gdzie nie byli,
z tego powodu korzystam z chwili
i dałam się ponieść ogromnej fantazji,
by nie zmarnować takiej okazji.
Droga redakcjo, doceń mych rodziców, jacy są wspaniali,
że przez ćwierćwiecza razem się jeszcze nie pozabijali,
bo dla mnie znając ich dobrze to osiągnięcie jest niemałe
i uważam, że z Waszą i Metra pomocą zasługują na wyborną zabawę!

SylwiaKONKURS

Doceniając zaangażowanie naszych czytelników, mamy dla Was niespodziankę – organizator przyznał jeszcze jedno podwójne zaproszenie na spektakl, który odbędzie się już 7 grudnia w ORLEN Arenie.

Aby je zdobyć, przekonajcie nas, że to właśnie Wam mamy je przekazać. Zgłoszenia można przesyłać do 2 grudnia br. na nasz KONTAKT. Zaproszenie otrzyma osoba, która prześle, zdaniem jury, najbardziej kreatywną i przekonującą wypowiedź.

ROZWIĄZANIE

W wyniku głosowania jury, za najbardziej kreatywną została uznana wypowiedź pana Kamila. Gratulujemy i prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mailowej.

Klauzula informacyjna (RODO)
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znane jako „GDPR” lub „RODO”).
1. Administratorem danych osobowych jest Sentra Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku przy ulicy Dobrzyńskiej 36, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod nr: KRS – 0000673409, NIP – 7743234064, REGON – 367039420. Adres e-mail: redakcja@petronews.pl.
2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla celu organizacji i przeprowadzenia konkursu. 
3. Każdy uczestnik, który prześle zgłoszenie do konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu jego realizacji.
4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem: przypadków przewidzianych przepisami prawa.
6. Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
7. Uczestnicy posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
8. Uczestnicy mają prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
9. Dane uczestników nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
10. Do udziału w konkursie niezbędne jest podanie wyłącznie poprawnego adresu e-mail, na który zostaną przesłane bilety.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU