REKLAMA

GTA San Plockos. Wisła Płock „umie w internety” [FILM]

REKLAMA

Wisła Płock i Piotr Tomasik doszli do porozumienia w sprawie kolejnej misji bocznego obrońcy. Oznacza to, że zawodnik  nadal będzie reprezentował barwy Nafciarzy. Decyzję oznajmiono w nietypowy sposób.

Zawodnik występujący z numerem 7. na niebiesko-biało-niebieskiej koszulce od 13 maja podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku. W umowie Wisły Płock z Piotrem Tomasikiem znalazła się również opcja przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

33-letni Piotr Tomasik dołączył do Wisły Płock 21 czerwca 2019 roku.

– Wówczas w Muzeum Mazowieckim w Płocku ogłosiliśmy pozyskanie doświadczonego bocznego obrońcy, który poprzednio występował w Lechu Poznań, a swoje największe sukcesy świętował nieco wcześniej w barwach Jagiellonii Białystok – przypomina Wisła Płock.

W sezonie 2019/2020 Tomasik wystąpił w 26 ligowych meczach, w których zaliczył 3 bramki i 2 asysty. Na listę strzelców wpisywał się w spotkaniach z Rakowem Częstochowa (2:1), Arką Gdynia (4:1) oraz ŁKS Łódź (2:0).Z uwagi na problemy zdrowotne, na początku rundy wiosennej opuścił kilka kolejek, ale mimo to zagrał w 13 meczach, notując asystę przy ważnym golu Dušana Lagatora z Lechią Gdańsk (1:0). Jego dotychczasowy bilans w płockim klubie to 41 występów.

Z okazji podpisania umowy powstał klip, wzorowany na popularnej serii gier Grand Theft Auto.

*Grand Theft Auto (GTA) to komputerowa gra akcji, wydana na konsole PlayStation i Xbox przez studio Rockstar Games. Akcja gry piątej części GTA została umiejscowiona w fikcyjnym mieście Los Santos oraz w terenach pozamiejskich nazwanych Blaine County w stanie San Andreas.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Plock says:

    Wyszlo MEGA!!! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU