REKLAMA

Płockie kino podjęło decyzję w sprawie wcześniejszego otwarcia

REKLAMA

Przyspieszenie możliwości otwarcia kin i teatrów czy filharmonii zaskoczyło zarówno widzów, jak i właścicieli tych placówek. NoveKino Przedwiośnie podjęło już decyzję, że z tej możliwości skorzysta.

Przypomnijmy, pierwotnie rząd podał, że kina, teatry i filharmonie będą mogły otworzyć się w reżimie sanitarnym od 29 maja. Jednak ze względu na szybszy, niż zakładano spadek zakażeń, podjęto decyzję o możliwości wcześniejszego otwarcia tych placówek.

Kina, teatry i filharmonie będą otwarte szybciej!

W NK Przedwiośnie, choć zaskoczeni, to jednak podjęli już decyzję w tej sprawie.– Zaczniemy tak jak rząd zezwala, od 21 maja – zapewnił dyrektor NK Przedwiośnie, Zbigniew Michalski. – Czekamy natomiast na rozporządzenie, które sprecyzuje, czy będziemy mogli działać w zakresie gastronomii na terenie obiektu – dodaje.

Tłumaczy, że jak na razie zgodnie z rozporządzeniem z 6 maja br. w kinie może być 50 proc. dostępności widzów, którzy muszą być w maseczkach, wprowadzono też zakaz jedzenia i picia na salach kinowych.

Ze względu na dość niespodziewane przyspieszenie otwarcie kin, nie ma jeszcze ustalonego w pełni repertuaru. Wiadomo za to, że na weekend 29-30 maja kino szykuje specjalny repertuar z okazji Dnia Dziecka. Informację o tym, jakie hity filmowe zagoszczą w NK Przedwiośnie po otwarciu, powinniśmy otrzymać na początku przyszłego tygodnia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU