REKLAMA

Damy ci za taką cenę, jaką ty zaproponujesz! II Edycja

REKLAMA

Nasza poprzednia akcja sprawdziła się doskonale. My byliśmy zadowoleni, a nasi klienci usatysfakcjonowani! Z okazji naszych małych sukcesów, daliśmy wówczas wolną rękę lokalnym firmom w określeniu ceny za reklamę. Obiecaliśmy też, że zaakceptujemy tę cenę. Teraz czas to powtórzyć!

Cieszymy się niezmiernie, że nasi czytelnicy doceniają pracę, którą wkładamy w tworzenie PetroNews. Zarówno nasza wersja elektroniczna, jak i papierowa, cieszy się Waszym rosnącym zainteresowaniem. Pora więc na kolejną akcję specjalną dla aktywnych i ambitnych firm.

W wydaniu gazety PetroNews 22 czerwca, przeznaczamy 2 strony w gazecie na Wasze oferty czy reklamy i… to WY decydujecie, ile chcecie zapłacić.

moduly

Prześlijcie do nas dostępne u Was materiały oraz propozycję Waszej ceny (wpiszcie ją w formularzu TEMAT poniżej), a my ją bez dyskusji zaakceptujemy i odeślemy fakturę na podaną kwotę (kwotę podajcie netto!). Przygotujemy reklamę, podeślemy do akceptacji, a w najbliższym wydaniu dotrzecie do naszych czytelników w Płocku i powiecie płockim, a także częściowo sierpeckim i gostynińskim.

Reklama będzie mieć wielkość 101×35 lub 35×74 mm – nie rozpisujcie się więc :) Sugerujemy prosty i czytelny przekaz oraz kontakt.

Jeśli chcecie ją przygotować sami – napiszcie – prześlemy Wam wymagania.

Gdzie jest haczyk?

Jest tylko jeden. Nasza propozycja dotyczy tylko jednego wydania!

W formularzu poniżej wpiszcie m.in. proponowaną cenę, dane waszej firmy, NIP, telefon kontaktowy oraz propozycję tego, co powinno znajdować się na waszej reklamie. Możecie dodać również grafikę.

W temacie wpiszcie propozycję ceny – zostanie umieszczona na fakturze jako kwota netto. Ze względu na fakt, że możemy zareklamować tylko 40 firm – liczy się termin nadesłania zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmujemy do 19.06.2017.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj plik. jpg lub jpeg do 2mb


Płock i gwiazdki biznesu

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU