REKLAMA

Już po raz 8. zagrają dla Tomka Kaszanka

REKLAMA

Koniec sezonu ekstraklasy szczypiornistów wcale nie oznacza końca sportowych emocji. Wszystkich fanów handballu czeka jeszcze jak co roku, Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka.Jakie drużyny zobaczymy na parkiecie?

Ósma edycja Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka odbędzie się 17 czerwca tradycyjnie w Blaszak Arena. Impreza jest organizowana ku pamięci wiernego kibica Wisły, który odszedł blisko 11 lat temu w wyniku tragicznego wypadku. Stąd właśnie jego imieniem nazwano kibicowskie rozgrywki. W ramach turnieju zagra osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9, a planowane zakończenie o godz. 16.

PowiązaneTematy

Do udziału turnieju zostali zaproszeni kibice, którzy chcieli sprawdzić się w sportowej rywalizacji, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz wiślackiej drużyny czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą.

Podczas turnieju przeprowadzona zostanie zbiórka środków i loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację pana Jerzego Kurpa. Po turnieju autobusem Komunikacji Miejskiej uczestnicy przejadą na cmentarz komunalny gdzie złożą kwiaty na grobie Tomka oraz na cmentarz na Radziwiu, gdzie spoczywa drugi z kibiców Tomek. Tradycyjnie po turnieju uczestnicy spotkają się także przy grillu i muzyce.

8 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy: A – MUKSIAKI, WOPR, HANDBALL PŁOCK, OSP SELIGÓW oraz B – POLITECHNIKA, KOOL SERWIS TEAM, MŁODE WILKI, YOUNG BOYS

Zbiórka kapitanów zaplanowana jest na godzinę 8.40. Turniej, podobnie jak każdego roku rozpocznie się o godzinie 8.55. Wszystkich kibiców zaprasza się na trybuny Blaszak Areny. Dla najmłodszych fanów, przygotowano atrakcyjne upominki.