REKLAMA

Czy kierowcy potrafią zmieniać pas ruchu? [FILM]

Kierowcy po Płocku

REKLAMA

Kolejny raz w filmie opublikowanym na profilu Stop Cham ukazane jest niebezpieczne zachowanie kierowcy w Płocku. Dokładnie w tym samym miejscu, co pod koniec grudnia, kierowca wymusił pierwszeństwo przy skręcie w lewo.

Akcja, ukazana w 571 odcinku Stop Cham, jest niemal dokładnym odwzorowaniem zachowania kierowcy z 28 grudnia ubiegłego roku przy Galerii Atrium Mosty.

Tym razem 14 stycznia około godz. 17, kierowca skręcający z ul. Przemysłowej w ul. Tysiąclecia wjechał na pas, którym poruszało się auto, kierowane przez autora nagrania. Kierowca nie upewnił się, czy może bezpiecznie wykonać ten manewr.

Zdarzenie to obejrzycie około 6. minuty filmu.Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Kierowcy po Płocku: Niebezpieczne wymuszenie [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Mototniczy says:

    Załóżmy, że w Płocku jest linia tramwajowa. To wtedy w „stop cham” będą dziesiątki zdarzeń z Płocka, bo niestety, ale w naszym mieście ludzie nie kumają za bardzo jak się jeździ o przede wszystkim, co to jest uprzejmość na drodze

  2. SturmKommander says:

    Tutaj każdy jeździ, jak chce. Trzeba myśleć na drodze za innych jej uczestników. Zmiana pasa ruchu „na chama”, wjazd na czerwonym, czy wymuszanie zwiększenia prędkości innej niż dozwolona poprzez „siedzenie na tyłku” i miganie światłami, to tylko część atrakcji, które spotkały mnie ubiegłego tygodnia w Płocku. Widać nasze miasto rajdowcami stoi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU