REKLAMA

Seniorka w pożarze straciła dom i cały dobytek. Pomożecie?

REKLAMA

Do pożaru domu w gminie Słubice doszło w miniony czwartek. Mieszkanka Grzybowa straciła nie tylko dom, ale i wszystko, co się w nim znajdowało. Bliscy prowadzą zbiórki, które mają pomóc w odbudowie jej miejsca na ziemi.

Jak informowaliśmy, 21 stycznia w miejscowości Grzybów (gm. Słubice) doszło do dużego pożaru budynku mieszkalnego. Mieszkająca w nim seniorka zdążyła uciec, ale w pożarze straciła dach nad głową i dorobek całego życia.

– Niestety, budynek spłonął doszczętnie, konstrukcja nie nadaje się do remontu czy naprawy, jedyne co może czekać zgliszcza to wyburzenie – informują strażacy z OSP Słubice. – Z całego wyposażenia budynku ocalało ledwie kilka pamiątek rodzinnych, po za tym całe wyposażenie, meble, sprzęty RTV i AGD oraz rzeczy osobiste spłonęły lub zostały zniszczone na tyle, że nie nadają się do dalszego użytkowania – wyjaśniają strażacy.

Bliscy kobiety założyli dwie zbiórki pieniężne, aby pomóc odbudować seniorce dom.

– Dom mojej ukochanej babci, w którym mieszkała całe życie, gdzie również wychowała się moja mama doszczętnie spłonął, zabierając cały dobytek życia. W zasadzie w takich chwilach nie myśli się o tym co pisać, ale mam nadzieję że z Państwa pomocą na twarzy mojej babci znów pojawi się uśmiech – apeluje o pomoc wnuczek kobiety.Zbiórki znajdują się na portalu pomagam.pl: TUTAJ oraz TUTAJ.

Duży pożar w powiecie płockim. Seniorka straciła dom [ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU