REKLAMA

Czołowe zderzenie w gm. Staroźreby. Dwie osoby w szpitalu

REKLAMA

Miniony weekend obfitował w wypadki i kolizje. Łącznie doszło do 22 kolizji i 3 wypadków, policja zatrzymała też nietrzeźwego kierowcę. Nie zabrakło również zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Do jednego wypadku w Płocku i dwóch w powiecie doszło w ciągu ostatnich dni. O pierwszym pisaliśmy już w piątek, 2 czerwca. Na Al. Kobylińskiego kierująca samochodem fiat punto, 68-letnia mieszkanka Płocka, potrąciła znajdującego się na przejściu dla pieszych 81-letniego mężczyznę, również mieszkającego w Płocku. W wyniku zdarzenia, mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

PowiązaneTematy

Potrącenie mężczyzny na pasach

W niedzielę natomiast, 4 czerwca, w Wodzyminie (gm. Radzanowo) zderzyły się mercedes i toyota. O tym wypadku również pisaliśmy.

Wypadek koło Radzanowa. Trzy osoby ranne

Do trzeciego wypadku doszło dzisiaj, 5 czerwca, ok. godz. 7 w miejscowości Krzywanice (gm. Staroźreby) na drodze krajowej nr 10.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że doszło do czołowego zderzenia skody i bmw – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Kierowcy pojazdów doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania – dodaje.

Droga krajowa nr 10 w miejscowości Krzywanice jest zablokowana, ruch odbywa się wahadłowo.

Policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który z promilami poruszał się po ul. Rybaki.

Nie zabrakło zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 1 czerwca w Płocku przy ul. Rutskich uszkodzono powłokę lakierniczą samochodu marki Opel. Wartość strat wyniosła ok. 1,5 tys. zł.
  • 1 czerwca w Płock przy al. A. Krajowej, uszkodzono samochód marki Saab, poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej oraz przebicie opon. Wartość strat to ok. 2 tys. zł.
  • 2 czerwca w Płocku przy Trasie ks. Popiełuszki, skradziono portfel z zawartością pieniędzy. Wartość strat to ok. 570 zł.
  • 5 czerwca w Płocku przy ul. Puchalskiego, ok. godz. 4 rano doszło do pożaru samochodu BMW7. Wartość spalonego pojazdu to ok. 200 tys. zł.