Wypadek koło Radzanowa. Trzy osoby ranne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zderzenie dwóch aut osobowych było przyczyną wypadku, do którego doszło w sobotni wieczór w miejscowości Wodzymin (gmina Radzanowo). Ranni zostali kierowcy oraz pasażerka jednego z samochodów.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca około godz. 19.10 w Wodzyminie (gm. Radzanowo).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że zderzyły się mercedes i toyota – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zderzenia, mercedes dachował, jego kierowca doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala w Płocku przez śmigłowiec. Kierujący i pasażerka z toyoty również doznali obrażeń i zostali przewiezieni przez karetki do szpitala w Płocku – wyjaśnia rzecznik.

Nie ma aktualnie informacji, aby obrażenia uczestników zdarzenia zagrażały ich życiu.

Podziel się:

7 komentarzy

  1. skąd u Ciebie Anka takie informację, że trzymali się środka, krytykujesz Darka a sama wiesz nie wiele. Rzeczywiście kierowcę mercedesa zabrał helikopter a kierowca toyoty odbijając w prawo uratował wszystkim życie, tydzień walczył o swoje życie a powracał do zdrowia będzie bardzo długo i nigdy nie będzie tak jak było.

  2. A moim zdaniem przyczyną było niedostosowanie się do ograniczenia prędkości 60 km/h na tym odcinku i domyślam się, że “ścięcie” zakrętu skończyło się “czołówką”. Pewnie las zasłonił widok i nie było już czasu na ucieczkę ;)
    Zderzenie samochodów to nie przyczyna wypadku :D to skutek nieodpowiedniego prowadzenia pojazdu/pojazdów

    • Przyczyną były ponad 2 promile u kierowcy mercedesa i jego prędkość 180km/h. O dziwo ten dureń nie doznał prawie żadnych obrażeń, a śmigłowcem zabrano kierowcę toyoty z poważnymi obrażeniami.

      • masz złe info śmigłowiec zabrał chłopaka z merca w złym stanie, z toyoty maja obrażenia ale ich stan jest dobry, najpierw się zorientuj potem komentuj. kierowca merca miał promile jechał szybko ale akurat za bardzo trzymali się na tym zakręcie środka.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji