W sobotnie popołudnie Rada Mieszkańców Osiedla Radziwie zaprosiła na wspólne pożegnanie wakacji. Na stadionie Stoczniowca odbył się mecz, a tuż obok trwała prawdziwa walka wielkich, dmuchanych kul.

2 września od godz. 16 na stadionie Stoczniowca trwało grillowanie przy dźwiękach skocznej muzyki. Reprezentacja Radziwia rozegrała mecz z „Resztą Świata”, czyli zawodnikami Chemika. Ciuchcia Tumska o godz. 17 rozpoczęła swój pierwszy kurs z placu przy ulicy Teligi i przywoziła mieszkańców na teren pikniku.

– Cieszę się, że po raz kolejny jako Rada Osiedla Radziwie mogliśmy zorganizować piknik integracyjny z okazji zakończenia lata – powiedział radny osiedlowy i jednocześnie miejski, Tomasz Kominek, którego zastaliśmy przy wielkim grillu.

– Trochę baliśmy się o pogodę, bo w tym roku jest bardzo zmienna, jednak mieliśmy nadzieję, że padający od rana deszcz zniknie, co się stało. Bardzo dziękujemy wszystkim służbom, które odwiedziły nasz piknik ze swoimi grami, zabawami i konkursami, zarówno policji, straży miejskiej, straży pożarnej, ochotniczej straży pożarnej i pogotowiu. Mamy też niespodziankę dla seniorów naszego osiedla, gdyż odwiedził nas po koleżeńsku kabaret “Układ koleżeński”. Cieszymy się również, że na teren pikniku Ciuchcia Tumska dowozi nam mieszkańców z każdego zakątka osiedla – dodał Tomasz Kominek.

Oprócz grillowania i zabawy przy występach zespołów muzycznych, przewidziano też wspólne śpiewanie i wiele atrakcji dla dzieci. Mieszkańcy ruszyli do tańca, a zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji