REKLAMA

Awaria parkomatów. Dziś parkujemy za darmo

REKLAMA

Otrzymaliśmy informację o problemie w strefie płatnego parkowania. – Uwaga na zepsute parkomaty! – zaalarmował nasz czytelnik. – Od rana nie działają maszyny na Nowym Rynku. Nie mają połączenia z serwerem – napisał.  

Zdjęcie przesłane przez czytelnika

By zweryfikować te informacje zapytaliśmy u źródła, a więc w Komunikacji Miejskiej, która to nadzoruje parkomaty i całą strefę płatnego parkowania. Jak się okazuje problem faktycznie występuje. – Dostaliśmy informację, że nastąpiła awaria maszyn – potwierdziła w rozmowie z nami Kinga Wochowska, rzecznik prasowy Komunikacji Miejskiej w Płocku. – Producent parkomatów już pracuje nad usterką – zapewniła.

A co z parkującymi, którzy chcą pozostawić swój samochód w strefie?– Dostaliśmy zapewnienie, że awaria zostanie naprawiona w najbliższym czasie, nie wiem natomiast ile potrwa usuwanie jej skutków potrwa – odpowiada Kinga Wochowska, rzecznik prasowy KM Płock. – Kierowcy, którzy z przyczyn usterki nie byli w stanie zapłacić za postój w czasie trwania awarii nie poniosą z tego powodu żadnych konsekwencji. Wtedy kontrolerzy nie będą sprawdzali biletów – dodała.

Z naszych informacji wynika, że problem dotyczy nie tylko parkomatów w okolicy Nowego Rynku, lecz całej strefy parkowania.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU