REKLAMA

Co warto obejrzeć w NK Przedwiośnie?

REKLAMA

Nove Kino Przedwiośnie zaprasza do obejrzenia nowości. Na ekranach pojawią się takie filmy jak: „Wybawienie” czy „Strażnicy Galaktyki 2”. Kino zaprasza także najmłodszych na cykl spotkań Bajkoranki i dorosłych na Spotkania Filmowe.

 

„Wybawienie”

Od 28 kwietnia na ekranie premierowo trzymający w napięciu dreszczowiec „Wybawienie”.
„Wybawienie” – Detektyw Carl i jego pomocnik Assad z Departamentu Q nie raz już udowodnili, że nie ma czegoś takiego jak sprawy, których nie da się rozwiązać. W ich ręce trafia zamknięta w butelce tajemnicza wiadomość. Tekst liczy sobie 8 lat, a całość napisana jest dziecięcym pismem przy pomocy ludzkiej krwi. Carl i Assad trafiają na trop grupy religijnych fanatyków, którzy nigdy nie zgłosili zaginięć swoich podopiecznych. Detektywi rozpoczynają śmiertelnie niebezpieczną grę z psychopatycznym mordercą, który wystawi wiarę bogobojnych rodziców na najwyższą próbę.

 

„Strażnicy Galaktyki 2”

4 maja o godzinie 20 kino zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Strażnicy Galaktyki 2” napisy 2D.
„Strażnicy Galaktyki” – Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

W weekend kino zaprasza młodszych widzów wraz z rodzinami na Bajkoranki. W ramach cyklu w sobotę 29 kwietnia wyświetli animację „Ozzy” dubbing. Po seansie odbędą się warsztaty teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu – „Teatr słowa”. Bilety w cenie 10 złotych.„Ozzy” dubbing – Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zacznie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych – Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.

W niedzielę 30 kwietnia odbędzie się pokaz filmu „Pim i Pom” dubbing. Seans odbędzie się o godzinie 11., po seansie kino zaprasza na spektakl teatralny przygotowany przez Teatr Form Wielu „Wiewiór pierwszy nieznośny”.

„Pim i Pom” – Przebojowy Pim i ostrożny Pom mieszkają ze swoją panią. Ich kocia przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy po pikniku w parku muszą odnaleźć drogę do domu.
W poniedziałek o godzinie 18.30 w ramach Spotkań Filmowych wyświetlony zostanie dla Państwa film dokumentalny „Mr. Gaga”. Przed seansem odbędzie się mały poczęstunek: herbata, ciastko. Bilety w cenie 15 złotych.

„Mr. Gaga” – Uważnie wsłuchujcie się w swoje ciało i codziennie przekraczajcie jego ograniczenia – powtarza uczniom Ohad Naharin. Bohater dokumentu Tomera Heymanna, dyrektor artystyczny słynnego Batsheva Dance Company, jest jednym z najbardziej innowacyjnych i oryginalnych współczesnych choreografów, który zmienił myślenie o tej sztuce. Stworzył własny język tańca – GaGa. Ruch stał się dla niego sposobem rozumienia siebie, oswojenia zwierzęcia, które drzemie w każdym z nas. Przed kamerą choreograf pasjonująco opowiada o swoim dzieciństwie, miłościach, wizji świata. W tych opowieściach odbijają się wojna Jom Kippur, czas służby, praca z Marthą Graham, Nowy Jork lat 70. i 80. W końcu powrót do Izraela. Ale „Mr Gaga” to coś więcej niż film biograficzny. Heymanna interesuje, jak te wszystkie doświadczenia odkładają się w człowieku: w jego ciele i sposobie odnoszenia się do rzeczywistości. Jak nieustannie zazębiają się historia, prywatność i sztuka. Pojawia się tu też subtelnie zadane pytanie o poświęcenie artysty. Bo jeśli wszystko wkłada się w taniec, skąd czerpać energię do życia i uczucia dla bliskich? Ten film porywa jak „Pina”.
Ponadto w repertuarze: kolejna odsłona kultowej serii „Szybcy i wściekli 8” napisy – Szczęśliwy miesiąc miodowy Dominica i Letty przerywa pojawienie się tajemniczej kobiety, która ponownie wciąga mężczyznę w świat zbrodni; Animacja ze studia Dreamworks Animation „Dzieciak rządzi” dubbing 2D i 3D – W domu siedmioletniego Tima pojawia się dziwny braciszek. Udający bobasa szef-dzidziuś przybył na ziemię z tajemniczą misją; „Piękna i Bestia” dubbing – Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston; Animacja dla najmłodszych „Zając Max ratuje Wielkanoc” dubbing – Samolot Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie, gdzie ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc; Koprodukcja brytyjsko – polska z Tomaszem Kotem w głównej roli „Bikini Blue” napisy – W sielskie życie małżonków, Eryka i Dory, wkrada się choroba oraz bolesna, zatajona przez mężczyznę przeszłość. Kobieta postanawia wyjaśnić dzielącą ich tajemnicę; Dramat polskiej produkcji „Mały Jakub” – Mężczyzna przyłapuje w swoim mieszkaniu nieproszonego gościa – kilkunastoletniego Jakuba. Znajomość stanie się dla niego szansą konfrontacji ze swoimi wspomnieniami; Film oparty na kultowej mandze pod tym samym tytułem ze Scarlett Johansson w głównej roli – „Ghost in the shell” napisy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU