Tłumy na ponownym otwarciu sklepu Mila

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

2 marca ponownie otwarto sklep sieci Mila przy ul. Tysiąclecia w Płocku. Z tej okazji przygotowano niespodzianki, które przyciągnęły tłumy klientów.

Od godziny 9 w Mili trwały konkursy, degustacje i darmowy poczęstunek – można było spróbować hot-dogów oraz grochówkę. Sieć przygotowała też specjalną ofertę z wieloma produktami w atrakcyjnych cenach, które obowiązywały tylko w tym sklepie. I to właśnie z tego powodu sklep przeżywał w środę prawdziwe oblężenie.

Przypomnijmy, że w obiekcie zostały odnowione stoiska: cukierniczo-piekarnicze, mięsno-wędliniarskie oraz samoobsługowe stoisko alkoholowe. Na miejscu jest świeże pieczywo wypiekane na miejscu z niemrożonego ciasta, duży wybór pieczywa regionalnego oraz szeroki wachlarz ciast i wyrobów cukierniczych. Ciastka oraz cukierki sprzedawane luzem, dostępne są w nowym regale, zaprojektowanym z myślą o potrzebach klientów. Jest też unowocześnione stoisko z mięsem i wędlinami, a także stoisko z alkoholami do samodzielnej obsługi. To kolejny sklep Mili, który został wyremontowany i odnowiony.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji