Świąteczne spotkanie płockich mediów z prezydentem

REKLAMA

We wtorek odbyło się coroczne spotkanie świąteczne mediów z prezydentem Płocka. Polityk krótko podsumował tegoroczne działania i przedstawił plany na przyszły rok.

18 grudnia w Urzędzie Miasta w Płocku przedstawiciele mediów spotkali się z prezydentem miasta. Andrzej Nowakowski podsumował działania, jakie miały miejsce w tym roku w naszym mieście i zapowiedział główne inwestycje, przewidziane do realizacji w roku przyszłym.

Prezydent zwrócił uwagę, że tegoroczny budżet inwestycyjny naszego miasta przekraczał 300 milionów złotych, a w jego ramach wykonano między innymi wiele inwestycji drogowo-kanalizacyjnych, w tym prace na ulicach Kobylińskiego oraz 3 Maja oraz trwające na Pięknej i Pasażu Nowaka.

PowiązaneTematy

Przy temacie planów na przyszłość, głównymi punktami było zakończenie dotychczasowych prac oraz zrealizowanie remontów ulic Tysiąclecia oraz Kilińskiego. Jednocześnie przyszłoroczny budżet inwestycyjny będzie znacząco niższy od obecnego i ma ukształtować się na poziomie między 250 a 240 milionów złotych (łącznie z pozyskanymi kredytami i środkami unijnymi).

Prezydent, zwracając się do dziennikarzy podkreślił, że dziękuje za owocną współpracę, jaka miała miejsce w tym roku i liczy, że podobnie będzie w przyszłym. My natomiast liczymy na to, że współpraca z prezydentem, urzędem miasta i spółkami miejskimi będzie zdecydowanie bardziej owocna, niż dotychczas.

Dyskryminacja mediów w białych rękawiczkach, czyli jak władze dysponują informacją