REKLAMA

Zderzenie tirów na wyjeździe z Płocka w kierunku Warszawy

REKLAMA

Zgodnie z informacjami Komendy Miejskiej Policji w Płocku, w środę wcześnie rano na wyjeździe z Płocka w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch tirów. Jeden z kierowców jest poważnie ranny.

19 grudnia o godzinie 6.10 w Płocku na skrzyżowaniu ulicy Wyszogrodzkiej z Harcerską miał miejsce wypadek. Zderzyły się ze sobą dwa tiry, kierowca jednego z nich został ciężko ranny. Mężczyzna w poważnym stanie został przewieziony do szpitala.

– Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Zostały wyznaczone objazdy: kierowcy jadący do Płocka od strony Warszawy muszą skręcić z drogi krajowej 62 do miejscowości Mirosław i dalej przez Gulczewo, natomiast kierowcy jadący z Płocka mogą przejeżdżać przez parking przy sklepie spożywczym, znajdującym się w sąsiedztwie skrzyżowania – informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek.W rejonie skrzyżowania policjanci kierują ruchem. Na miejscu nadal występują poważne utrudnienia, policjanci przewidują, że mogą one potrwać do około godziny 9.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU