Samobójca skoczył z mostu. Kim był? [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na moście im. Legionów Józefa Piłsudskiego w Płocku doszło do tragedii. Mężczyzna popełnił samobójstwo, skacząc wprost na chodnik przy ul. Rybaki. Płoccy policjanci prowadzą czynności, w celu ustalenia tożsamości mężczyzny.

W piątek, 13 października około godziny 8.30, w Płocku doszło samobójstwa mężczyzny. Skoczył on z mostu im. Legionów Józefa Piłsudskiego na chodnik przy ul. Rybaki. Płoccy policjanci wyjaśniają teraz kim był mężczyzna, który w wyniku doznanych obrażeń, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, zmarł.

Rysopis mężczyzny:
Wiek z wyglądu 30-35 lat, włosy ciemne krótkie, po bokach obcięte bardzo krótko. Ubrany był w ciemną bluzę polar, siwą koszulkę, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego z brązowym paskiem. Mężczyzna posiadał kluczyk samochodowy typu „scyzoryk”, ze znaczkiem marki Audi.

Ktokolwiek widział dzisiaj, około godziny 8-8.30 mężczyznę odpowiadającego rysopisowi lub posiada informacje na temat zdarzenia, ewentualnie zna tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 i pod numerami tel. alarmowych 112 i 997.

Aktualizacja

15 października rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek poinformował, że ustalono tożsamość mężczyzny – to 42-letni mieszkaniec powiatu płockiego.

Podziel się:

18 komentarzy

 1. Zamiast rozumu macie padline!!!
  Co ma marka pojazdu do człowieka? Ludzie puknijcie się w sagan, choc pewnie to nic nie da.
  Człowiek miał problem, z którym nie potrafil sobie poradzić; może szukał wsparcia ale nie znalazł przez ludzi z Waszego pokroju. Panuje totalna znieczulica…ludzie wobec siebie są perfidni, rozejrzyjcie się w koło czy aby na pewno nue ma nimogo w Waszym otoczeniu, który potrzebuje oparcia.
  Niech ziemia lekką mu będzie.

  • sok z mostu nie jest rozwiązaniem problemu gdybym ja miał po każdej chwili słabości lub problemie skakać z mostu to by ich w Polsce zabrakło Pan Bóg daje życie i tylko On może je zabrać a ci co sami je sobie odbierają na pewno mądrzy nie są

 2. co się z wami ludzie dzieje ?! co Wy macie w głowach – młody człowiek odbiera sobie życie i wrzucacie takie komentarze?!
  jakie stworzycie rodziny , jakie wychowacie dzieci ?
  niewyobrażalny dramat samobójcy , samotność – może obok Was ktoś też jest sam , a Wy tego nie chcecie widzieć…niewyobrażalny ból najbliższych – rodziców , może rodzeństwa a tu takie teksty!!!
  co Wy macie w swoich głowach? bo serca na pewno puste….

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji