REKLAMA

Nie żyje płocczanka. „Niestety, dziś się nie udało…”

REKLAMA

W nocy z środy na czwartek na osiedlu Podolszyce Północ zmarła młoda płocczanka. Jak wynika z naszych informacji, popełniła samobójstwo.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z 17 na 18 kwietnia. W Płocku, przy al. Armii Krajowej, młoda kobieta powiesiła się na stelażu, podtrzymującym drzewa.

– Wczoraj około północy otrzymaliśmy informację, że na Osiedlu Podolszyce, w rejonie przystanku autobusowego, dwóch mężczyzn podjęło reanimację wobec młodej kobiety – potwierdziła informację sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Na miejscu jeden z policjantów kontynuował czynności reanimacyjne, kolejno pomocy udzielali ratownicy karetki pogotowia. Niestety, po trwającej blisko 40-minutowej reanimacji, kobieta zmarła – wyjaśniła rzecznik płockiej policji.

Zmarła to 30-letnia płocczanka. Na miejscu tragedii czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Policja prowadzi dochodzenie, w celu ustalenia okoliczności śmierci młodej kobiety.– Są chwile, gdy liczy się każda sekunda. Chwile, gdy trzeba ratować ludzkie życie. Chwile, takie jak ta. Niestety dziś się nie udało :( Dziwne uczucie, gdy odcinasz wisielca i próbujesz ratować czyjś, pewnie cały świat… Czyjąś dziewczynę, żonę, córkę czy mamę… Kiedyś miałem podobne chwile, dziś wiem, ile mogłem stracić. Pamiętajcie, by w trudnych chwilach rozmawiać z bliskimi, z osobami, które kochacie i które kochają Was. Szanujcie siebie i swoje życia. Takie przemyślenie, by Wasza noc nie skończyła się jak ta dziś – pisze wstrząśnięty tym zdarzeniem mężczyzna, który jako pierwszy podjął reanimację kobiety.

Dołączamy się do apelu płocczanina – czasem wystarczy zwykła rozmowa, żeby odwieść człowieka od myśli samobójczych…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 24

 1. Anonim says:

  Narkomanka byla i wątpię żeby rodzina aż tak ubolewala napewno już dawno się pogodzili z tym że długo nie pozyje

 2. Dawid F. says:

  Widziałem tę sytuację, reanimację tej osoby. Przykra sprawa…
  Czasem niektóre sytuacje, brak pomocy od innych doprowadzają do takich sytuacji, w których pokrzywdzona osobą nie panuje nad sobą i posuwa się do takiego kroku. Pamiętajcie, że pomagając innemu człowiekowi… Obcemu, znajomemu, przyjacielowi, wrogowi – możesz właśnie uratować ich życie; wystarczy rozmowa, dzięki której uratujesz komuś życie ?.
  Pomaganie to nie jest trudna rzecz… jest wykonalna i uszczęśliwiająca…

  „Pomóc – uczynić szczęśliwszym, reanimować – odważyć się, próbować…”

  Składam szczere kondolencje dla rodziny dziewczyny.

 3. 1.2.3 says:

  Niestety ja teraz też jestem w rosterce też bywa ciężko, mam dookoła rodzinę ludzi którzy są no właśnie tylko są ale nie są mi pomocni niestety tylko czegoś żądają odemnie ale już z siebie nie dają a wystarczy jeden mały gest wystarczy wysłuchanie, zrozumienie to tak niewiele a bywa często tak że słyszę no mnie też boli, no ja też mam problemy :( wiem każdy je ma ale jeden człowiek radzi sobie fantastycznie a ja niestety już nie umiem już nie daje rady:((( Chociaż miałam myśli złe to zawsze myślę o tych których bym najbardziej zraniła czyli o najbliższych memu sercu Kocham ich i nie mogę się poddawać ale jak długo! Jak długo to potrfa?

  Współczuję tej dziewczynie ona była w moim wieku ;( i jeszcze minimum 30lat przed nią życia było.
  A wy ludzie bez pojęcia jesteście co niektórzy Nie oceniajcie do puki nie znacie chistorji osoby która targneła się na własne życie :{

 4. jasiek sowizdrzał says:

  Polski ludek katolicki pełen miłości i miłosierdzia, ponoć najwspanialszy na świecie a wszędzie Debilizm, Chamstwo, Kołtuństwo …………..

 5. Nie ubliżać wiecej says:

  Ludzie pełni jadu nie powinni komentowac
  Ktoś kto się posuwa do takiego kroku jest na dnie rozpaczy lub ma problem natury psychicznej
  Nikt nie ma prawa komentowac
  Nikt nie wie co go spotka i kiedy a nawet jakby była patologiczna to co??! coś pchnęło ja do ostateczności czasami wystarczy małe załamanie Nie każdy jest z kamienia
  Zastanówcie się ludzie co piszecie nieublizajac sami jesteście patologia Człowiek.ktory ma serce i uczucia ludzkie będzie wspołczuł

 6. Jola says:

  Tu nie potrzebne są durne komentarze! Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny, która przezywa teraz cos strasznego

 7. Fizzy says:

  Podobno nauczycielka…

 8. Stare Miasto Płock says:

  Sorry ale Podole to Patola! Kto tam tak naprawdę jest rodowity płocczanin? Same wieski Janusze i Grażyny z pod Płocka!
  Rodzinie i bliskim tej kobiety z całego serca współczuję trzymajcie się kochani.

  • Grrand says:

   Powiedział Radziwiak.

  • Podole. says:

   Widać że ludzie ze Starego Miasta to debile.Nie mierz innych swoją miarą patologio.

  • Q-Q says:

   Sądząc po twoim komentarzu możemy wszyscy śmiało stwierdzić, że sam jesteś patologiczny. Masz całkowicie wypaczony poziom empatii. Empatia to współczucie, które to normalnemu człowiekowi ujawnia się naturalnie. Patologiczni ludzie mają z tym problem. Pomyśl kiedyś czy gdyby podoba sytuacja zdarzyła się w twojej rodzinie czego oczywiście Ci nie życzę, czy chciałbyś po takiej tragedii usłyszeć komentarz „patologia” o osobie którą kochałeś. Jak byś wtedy się czuł. Świata nie zbawisz, ale Chodzież próbuj być lepszym człowiekiem może dzięki temu odwiedziesz kogoś od samobójstwa.
   Rodzinie i przyjaciołą pozostawiam wyrazy smutku i uszanowania.

  • Ploczanka says:

   Sporo osób mieszka są z dziada pradziada z Płocka i proszę nieublirzac

  • tadek says:

   patola to ty

  • Grażyna Janusz Wiesiek says:

   A czym baranie bez wychowania i szacunku różnia się te osoby od ciebie

 9. Hd jx says:

  Na jakim dtzewie jak tam dtzewa takiego nie ma by sie powiesic chyba ze eazyla 10 kg patrzac po zdjmnie chyba ze sie wdrapywala 2 metry w gore

  • xXx says:

   Nawet nie wiesz jak mało potrzeba żeby się powiesić. Nacisk ok. 3-4 kg na tętnice i idziesz do światełka w tunelu……..

 10. Aa says:

  Pomyślałam o tej dziewczynie co utopiła swoje dziecko jakiś czas temu.To też wydarzyło się na podolszycach płn.

 11. G says:

  Ktoś wie kim była ta kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU